V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Can-Fan Max Fan

2 položek celkem

Max Fan je produktová řada nerezových potrubních ventilátorů s atraktivním a praktickým černým designem, který zároveň z konstrukčního hlediska zaručuje silné, ale tiché větrání.

Třírychlostní ventilátory dostaly do vínku švýcarský motor s tepelným spínačem pro spolehlivý chod a vysoký výkon. Využívají patentovaný systém rotor-stator silné a rovnoměrné proudění vzduchu. Chytrý systém pracuje se vzduchem natolik efektivně, že učinil ventilátor Max nekorunovaným králem trhu co do účinnosti, která je o polovinu vyšší než u běžných konkurenčních produktů. Vysoký výkon totiž není kompenzován zbytečným hlukem ani spotřebou energie. Součástí balení jsou montážní držáky.

Náš TIP: Zaujaly vás ventilátory Can-Fan? Nejlepších výsledků při pěstování v growboxu dosáhnete kombinací s Can-Filtry!

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.