AMT Náhradní sonda pro pH metr S300 PRO
Kód: 39734Související produkty
Detailní popis produktu
Aqua Master Tools náhradní sonda S300 PRO je výměnná pH elektroda pro substrátový měřák S300. Hodí se, když původní sondu potřebujete vyměnit nebo má poškozený hrot.
Kompatibilita
Sonda je určená pro Aqua Master Tools S300 PRO 3.0. Kabel má 120 cm, takže se sondou dosáhnete do květináče i do nádrže s roztokem.
Kalibrace po výměně
Po nasazení nové sondy proveďte dvoubodovou pH kalibraci pomocí pH 4 a pH 7. Po měření v substrátu sondu opláchněte čistou vodou.
Záruka a péče
Na elektrodu se vztahuje záruka 6 měsíců a to je i reálná hranice, do kdy ji lze reklamovat. Sonda pracuje ve vlhkém médiu, takže na ní zůstávají drobky kokosu i zeminy: po každém zapíchnutí ji opláchněte čistou vodou, nesušte ji dohola a mezi měřeními ji uchovávejte v uchovávacím roztoku KCl, který ji chrání před vyschnutím.
Parametry
- Typ: náhradní substrátová pH elektroda
- Kompatibilita: S300 PRO3
- Kabel: 120 cm
- Použití: vlhký substrát a kapaliny
- Záruka elektrody: 6 měsíců
Časté dotazy
Je tato sonda určená pro EC měření?
Ne. Jde o pH sondu pro S300 PRO. Pro EC měření v substrátu použijte E300 PRO a jeho EC elektrodu.
Jak se o sondu S300 PRO starat?
Na pH elektrodu platí šestiměsíční záruka. Elektrodu po každém měření opláchněte čistou vodou, nenechte ji vyschnout a mezi měřeními ji uchovávejte v uchovávacím roztoku KCl, který ji před vyschnutím chrání. Po měření v substrátu ji navíc zbavte zbytků média. Sonda visí na 120cm kabelu a pracuje ve vlhkém substrátu i v kapalině.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní sondy pro pH a EC metry |
|---|---|
| EAN: | 8785258333767 |
| PFHGX: | Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní |
| blogpost Jak používat kalibrační roztoky a pH metry?: | /blog/jak-pouzivat-kalibracni-roztoky-a-ph-metry/ |
| blogpost Aqua Master Tools - digitální měřicí přístroje z Holandska: | /blog/aqua-master-tools-digitalni-merici-pristroje-z-holandska/ |
Výměna elektrody Aqua Master Tools S300 PRO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.