Spěcháte? 🚀 Napište nám poznámku k objednávce a váš balík odešleme přednostně.
Zákaznická podpora:777 96 86 22info@higarden.cz
Měna
CZK

Aqua Master Tools náhradní pH sonda pro kombinovaný pH metr P700 PRO2

Kód: 96508
979 Kč 809,09 Kč bez DPH Měrná cena:
Skladem

Aqua Master Tools náhradní pH sonda P700 PRO je vyměnitelná pH elektroda s BNC konektorem pro P700 PRO2. Slouží pro pH část kombinovaného metru.

Detailní informace

Obvykle odesíláme další pracovní den
doručení většinou den poté
Flexibilní doprava
6 dopravců, Na výdejní místa, do boxu i na adresu
30 dní na vrácení
Zboží můžeš vrátit do 30 dnů, bez zbytečných otázek
Plaťte jak chcete
Karta, Převod, Twisto, Klarna, Dobírka - vyber si

Detailní popis produktu

Aqua Master Tools náhradní pH sonda P700 PRO nahrazuje pH elektrodu u kombinovaného metru P700 PRO2. U tohoto modelu se pH a EC elektroda mění samostatně, takže vybírejte podle části měření, kterou potřebujete obnovit.

Kompatibilita

Sonda je určená pro Aqua Master Tools P700 PRO2. pH elektroda používá BNC konektor.

Kalibrace po výměně

Po výměně proveďte pH kalibraci pomocí roztoku pH 4 a roztoku pH 7. EC část metru má vlastní elektrodu a vlastní kalibraci.

Záruka a péče

Aqua Master Tools dává na elektrodu 6 měsíců záruky a v této lhůtě ji lze reklamovat. Skleněnou pH sondu P700 po měření opláchněte destilovanou nebo čistou vodou, nesušte ji dohola a mezi měřeními ji nechte v uchovávacím roztoku KCl.

Parametry

  • Typ: náhradní pH elektroda
  • Kompatibilita: P700 PRO2
  • Konektor: BNC
  • Záruka elektrody: 6 měsíců

Časté dotazy

Je to správná sonda pro EC měření P700?

Ne. Toto je pH sonda. Pro EC/CF/PPM část P700 PRO2 použijte náhradní EC elektrodu pro P700.

Jak se o pH sondu P700 PRO2 starat?

Záruka Aqua Master Tools na elektrodu je 6 měsíců. Po měření sondu opláchněte destilovanou nebo čistou vodou a mezi měřeními ji nechte v uchovávacím roztoku KCl; vyschnout nesmí. Na usazeniny doporučuje Aqua Master Tools čisticí přípravek Cleaner D. Sonda se připojuje konektorem BNC a mění se nezávisle na EC elektrodě metru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní sondy pro pH a EC metry
EAN: 5999567670366
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní
blogpost Jak používat kalibrační roztoky a pH metry?: /blog/jak-pouzivat-kalibracni-roztoky-a-ph-metry/
blogpost Aqua Master Tools - digitální měřicí přístroje z Holandska: /blog/aqua-master-tools-digitalni-merici-pristroje-z-holandska/

Výměna elektrod Aqua Master Tools P700 PRO

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola