Možná jste si všimli, že máme nový vzhled a věříme, že díky němu budete s našimi stránkami ještě spokojenější! Dejte nám na info@higarden.cz nebo do chatu vědět, jak se Vám líbí a pokud objevíte nějakou chybičku, budeme rádi, když nám o ni řeknete! Děkujeme!

Pěstební stany Homebox Evolution

1 položek celkem

Evoluci zdar!

Populární growboxy černé barvy – made in Germany. Černé zvenku, uvnitř však vybavené bílou plastovou fólií pro extra odraz světla od výbojek.

Pěstební stany Homebox Evolution jsou vybaveny plastovými okny pro pohodlné sledování růstu rostlinek bez narušení vnitřního klimatu.

Zákazníky nejoblíbenější pěstební stany v černé barvě od značky HOMEbox řady Evolution. Vnitřní vrstvu těchto stanů tvoří lehce ošetřovatelná bílá plastová folie, která skvěle odráží světlo dopadající z výbojek. Stany Evolution disponují postranními okny, která umožnují kontrolu rostlinek z obou stran, bez toho, aniž byste museli odepnout hlavní dveře.  Aktuálně dostupné modely Q100, Q120 a R240 budou dostupné i nadále společně s produktovými řadami Ambient a Vista. Jiné velikosti jsou dostupné právě v řadách Ambient a Vista, jejichž výhodou je bílá a béžová barva a lepší odrazivost světla.