V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Pěstební stany Mammoth Elite HC

11 položek celkem

Upgrade původní modelové řady Elite přináší profesionálním pěstitelům nápadně vyšší konstrukci. Tenhle elitní holandský mamut měří 2,4 m!

Profesionální série Elite HC, určená pro pěstování ve velkém a neomezený růst vašich rostlin, vyniká také modulárními boxy. V praxi to znamená, že pomocí speciálních zipů propojíte jednotlivé segmenty a vytvoříte požadovanou krytou pěstební plochu libovolného rozsahu, přičemž každou oblast můžete použít pro odlišné aplikace.

Horní rám boxu Elite HC vydrží zatížení až 75 kg! V dolní části robustního pěstebního stanu figurují větrací otvory, které mohou zůstat otevřené podle aktuální potřeby. Dno tvoří extra tlustá guma. Uvnitř stanu oceníte odrazovou fólii Mylar s přibližnou mírou odrazivosti 95 %. Growbox Elite HC samozřejmě stoprocentně těsní vzduch i světlo.

Zajímá vás, jak vypadá absolutní technologický vrchol z originální výroby této značky? Má rozměry 450x900x240 cm. Je to zkrátka přenosná pěstební místnost o pouhých 45 kilech pro velké plány!