Rozvaděče Tbox

Mimořádně spolehlivé produkty Tempo Box jsou přímo určeny pro instalace, kde hraje čas zásadní roli. Pro úspěch při pěstování indoor v growboxu jsou tyto perfektně seřízené časovače obrovským přínosem! Dalším faktorem, který sofistikované výrobky TEMPO BOX odlišuje od běžných zařízení, je nekompromisní oddělení kvality, odpovídající za to, že výrobek splňuje náročné testy na funkčnost, přesnost a kvalitu.

Rádi Vám pomůžeme vybrat produkt, který Vám bude vyhovovat. Čekáme na vaše dotazy na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Screenshot 2
 
od 3 029 Kč
Screenshot 4
od 2 479 Kč
od 2 479 Kč
Screenshot 8
od 2 390 Kč
TBox Timer Box 4 (4x600W)
Na cestě
TBOX4FR
Původně: 2 390 Kč
od 1 979 Kč
TBOX 1M FR
349 Kč
TBox Timer Box 1M
Vyprodáno
TBOX1M-FP
Původně: 349 Kč
339 Kč
4 položek celkem
Screenshot 2
Akce
TBOX12FR
TBOX 1M FR
349 Kč
339 Kč
TBOX1M-FP

logo

Firma Tempo Box, sídlící ve španělské Murcii, je na trhu s elektronikou od roku 2009. Její chloubou je specializované oddělení s označením R + D + I (výzkum, vývoj, inovace), které se od založení společnosti stará o neustálé vylepšování kompletního sortimentu až na hranici dokonalosti.

  • Mimořádně spolehlivé produkty Tempo Box jsou přímo určeny pro instalace, kde hraje čas zásadní roli. Pro úspěch při pěstování indoor v growboxu jsou tyto perfektně seřízené rozvodné skříně s časovačem neboli timerboxy obrovským přínosem!
  • Dalším faktorem, který sofistikované výrobky TEMPO BOX odlišuje od běžných zařízení, je nekompromisní oddělení kvality, odpovídající za to, že každý výrobek ještě předtím, než opustí tovární halu, splňuje náročné testy na funkčnost, přesnost a kvalitu.
  • Kvalitním časovačem si ulehčíte celý pěstební proces a můžete se naplno věnovat rostlinám
  • Použitím časovače vytvoříte stabilnější podmínky a pevný režim, který rostliny potřebují
  • Neopomenutelná je i úspora energie