Rozvaděče Tbox

Mimořádně spolehlivé produkty Tempo Box jsou přímo určeny pro instalace, kde hraje čas zásadní roli. Pro úspěch při pěstování indoor v growboxu jsou tyto perfektně seřízené časovače obrovským přínosem! Dalším faktorem, který sofistikované výrobky TEMPO BOX odlišuje od běžných zařízení, je nekompromisní oddělení kvality, odpovídající za to, že výrobek splňuje náročné testy na funkčnost, přesnost a kvalitu.

Rádi Vám pomůžeme vybrat produkt, který Vám bude vyhovovat. Čekáme na vaše dotazy na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Screenshot 4
od 1 899 Kč
Původně: 1 899 Kč
od 1 699 Kč
Screenshot 2
2 599 Kč
Původně: 2 599 Kč
1 999 Kč
2 položek celkem

logo

Firma Tempo Box, sídlící ve španělské Murcii, je na trhu s elektronikou od roku 2009. Její chloubou je specializované oddělení s označením R + D + I (výzkum, vývoj, inovace), které se od založení společnosti stará o neustálé vylepšování kompletního sortimentu až na hranici dokonalosti.

  • Mimořádně spolehlivé produkty Tempo Box jsou přímo určeny pro instalace, kde hraje čas zásadní roli. Pro úspěch při pěstování indoor v growboxu jsou tyto perfektně seřízené rozvodné skříně s časovačem neboli timerboxy obrovským přínosem!
  • Dalším faktorem, který sofistikované výrobky TEMPO BOX odlišuje od běžných zařízení, je nekompromisní oddělení kvality, odpovídající za to, že každý výrobek ještě předtím, než opustí tovární halu, splňuje náročné testy na funkčnost, přesnost a kvalitu.
  • Kvalitním časovačem si ulehčíte celý pěstební proces a můžete se naplno věnovat rostlinám
  • Použitím časovače vytvoříte stabilnější podmínky a pevný režim, který rostliny potřebují
  • Neopomenutelná je i úspora energie