RUCK ETALINE

Nejprodávanější

8 položek celkem

RUCK ETALINE je produktová řada nerezových potrubních ventilátorů Can-Fan MAX s jednou rychlostí a designem, který zaručuje silné, ale tiché větrání. Tyto ventilátory dostaly do vínku švýcarský motor s tepelným spínačem pro spolehlivý chod a vysoký výkon. Využívají patentovaný systém rotor-stator silné a rovnoměrné proudění vzduchu. Chytrý systém pracuje se vzduchem natolik efektivně, že učinil ventilátor Max nekorunovaným králem trhu co do účinnosti, která je o polovinu vyšší než u ostatních produktů s jednou vrtulí, které jsou na trhu k mání. Vysoký výkon totiž není kompenzován zbytečným hlukem ani spotřebou energie.

Náš TIP: Zaujaly vás ventilátory Can-Fan? Nejlepších výsledků při pěstování v growboxu dosáhnete kombinací s Can-Filtry!

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení