SANlight EVO

Svítidla SANlight EVO vynikají skvělou účinností a světelným spektrem optimalizovaným ke zvyšení jak objemu, tak kvality sklizně. Diody jsou chráněné optickými čočkami, které zlepšují rovnoměrnost záření a zvyšují odolnost světla vůči vlhkým podmínkám, které ve sklenících a pěstírnách panují. Světla jsou chlazena pasivně, jsou tedy zcela tichá. Je možné je stmívat magnetickým nebo bluetoothovým stmívačem. 

Náš tým zkušených techniků je tu pro vás. Rádi vám pomůžeme vybrat světlo podle vašich možností a nároků, stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

19 položek celkem

Svítidla SANlight EVO vynikají účinností až 3µmol/J. Při jejich vývinu se Rakouská firma SANlight soustředila hlavně na vývoj světelného spektra, které by co nejlépe odpovídalo potřebám rostlin. Podařilo se jim vyvinout světlo se širokým spektrem a poměrem FIR (far infrared, vzdálené infračervené) a červeného záření, které zvyšuje kvantitu i kvalitu sklizně. 

Na jednotlivých diodách jsou optické čočky, které zvyšují rovnoměrnost záření a zvyšují jeho intenzitu (svítidla SANlight EVO mají skvělé PPFD, hustotu vyzářeného světla vhodného k fotosyntéze). Asymetrické čočky snižují ztráty a chrání elektroniku před vlhkostí, která je v pěstírně či skleníku často nutná. Čočky tak zároveň zvyšují kvalitu světla a chrání ho před korozí. 

Vývojáři v SANlight si dali záležet s výběrem diod, na světlech naleznete kvalitní elektroniku od firmy OSRAM a WICOP. Vše je chlazeno pasivně, světlo je tedy zcela tiché a bez ventilátoru.

Světlo je jednoduché zavěsit a nasměrovat přesně tak, jak potřebujete. 

Světla lze stmívat klasickými ovladači, používanými v pěstírnách. Můžete také využít magnetický nebo bluetoothový stmívač.

Všechny konektory na světlech jsou odolné vůči vlhkosti, aby vydržely bez problému i skleníky s RH do 99%. Životnost světel se může vyšplhat až k 90 000 hodinám svícení.