Stínidla Adjust a Wings Avenger

Reflektory Avenger z dílny australské značky Adjust-a-Wings, opěvované growery z více než 40 zemí světa, disponují super reflexním povrchem s enormní odrazivostí až 97 %. Patentovaná sklem potažená slitina nabízí každému pěstiteli dvojnásobnou účinnost v porovnání s běžnými výrobky. Základ prémiového materiálu tvoří parou roztavené sklo, dále je přítomen oxid titaničitý a další vrstvu tvoří speciální PVD keramika. Jedná se nejen o nejvíce reflexivní povrch na trhu, ale počítejte i s bezprecedentní odolností. Koroze nehrozí. Ale teď přijde to hlavní. Tato stínidla vám budou bez problému sloužit dvě dekády, a to při stoprocentním zachování svých původních vlastností!

S výběrem vhodného stínidla Vám rádi pomůžeme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Vlajková loď Adjust-A-Wings. Pokud chcete nejlepší reflektor na trhu, jste tady naprosto správně. U legendárního australského výrobce jsme zvyklí na četná ocenění ze strany pěstitelů i odborné veřejnosti, a právě modely z produktové řady Avenger mají na kontě nejvíce cen ze všech!

Reflektory, opěvované growery z více než 40 zemí světa, disponují super reflexním povrchem s enormní odrazivostí až 97 %. Patentovaná sklem potažená slitina nabízí každému pěstiteli dvojnásobnou účinnost v porovnání s běžnými výrobky. Základ prémiového materiálu tvoří parou roztavené sklo, dále je přítomen oxid titaničitý a další vrstvu tvoří speciální PVD keramika. Jedná se nejen o nejvíce reflexivní povrch na trhu, ale počítejte i s bezprecedentní odolností. Koroze nehrozí. Ale teď přijde to hlavní. Tato stínidla vám budou bez problému sloužit dvě dekády, a to při stoprocentním zachování svých původních vlastností!

Součástí balení je většinou také tepelný štít (Super Spreader), díky kterému můžete osvětlení s těmito stínidly umístit k rostlinám na mnohem menší vzdálenost, aniž byste riskovali spálení jejich vršků nebo vznik tzv. heat spotů (hot spotů), tedy míst s vyšší teplotou. Jeho snadné připojení umožňuje velmi kvalitní objímka.

Vybrat si můžete buď větší (Large) či středně velkou (Medium) variantu. 

Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat správné stínidlo. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.