Stínidla Garden Highpro
Stínidla značky Garden Highpro představují zlatou střední cestu. V nabídce najdete reflektory určené pro klasické vysokotlaké výbojky, dvoupaticové výbojky (DE, double-ended) a speciální vzduchem chlazená stínidla, která sníží celkovou teplotu v pěstírně. Většina z nich má stříbrný povrch, patentovanou technologii Pearl PRO s odrazivostí až 90%.
Rádi vám s výběrem pomůžeme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.
Nejprodávanější
Řazení produktů
Výpis produktů
Ovládací prvky výpisu
Garden HighPro nabízí stínidla pro klasické vysokotlaké výbojky, dvoupaticové výbojky (DE) i vzduchem chlazené reflektory s odtahem, takže si vyberete typ podle svého osvětlení a potřeby regulovat teplotu v pěstírně.
Většina modelů má stříbrný povrch s patentovanou technologií Pearl PRO, která zajišťuje odrazivost světla až 90 procent - více světla se tak dostane k rostlinám místo toho, aby se ztrácelo mimo pěstební plochu.
- Pearl PRO - klasické stínidlo pro výbojky 250 až 1000 W, plocha osvícení cca 1 m2
- DoublePro DE - stínidlo pro dvoupaticové výbojky, součástí je 4m kabel s IEC konektorem
- Cooltube PROTUBE - vzduchem chlazené stínidlo s odtahem, snižuje teplotu v pěstírně
Vzduchem chlazená stínidla řady PROTUBE se dodávají v odtahu 125 nebo 150 mm a různých délkách, takže je snadné je napojit na stávající ventilaci a pachový filtr stejného průměru.
S výběrem stínidla podle typu výbojky i velikosti pěstírny vám rádi poradíme na info@higarden.cz.