SunPro CMH

Nejprodávanější

4 položek celkem

Keramické výbojky od SunPro se světelným výkonem přesahujícím 30 000 lumenů poskytnou vašim bylinkám, květinám a zemědělským plodinám opravdu intenzivní světlo pro energický růst a bohatý květ. Toto světlo je navíc z pohledu rostlin prakticky nerozeznatelné od toho, které vydává samo slunce...

Osvědčená CMH výbojka GreenPower potěší nízkou spotřebou a vysokou účinností, až o 20% vyšší než v případě obyčejných MH výbojek. Pro lepší představu uvádíme příklad. Při odběru pouhých 315 W vydává světlo o parametrech 930 W HPS výbojky. Slušné, že?

Nejpohodlnějším řešením funkčního osvětlení od SunPro pro váš growbox nebo domácí zahrádku je cenově výhodný kompletní set založený na technologii CMH. Ideální řešení pro hobby pěstitele obsahuje lampu – výše uvedenou výbojku GreenPower s integrovaným předřadníkem a samozřejmě nesmí chybět ani kvalitní stínidlo.

Pokud byste měli doplňující dotazy, neváhejte nám napsat na info@higarden.cz. Rádi vám poradíme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení