Torin Metal Box

Ventilátory Torin typ ulita zabudované v boxu z plechové desky a odhlučněné akustickou izolací. Jestli sháníte ventilátor, který spolehlivě zvládne vymněnit vzduch ve velkých prostorách, se spolehlivou konstrukcí a kvalitním motorem, jste na správném místě. Silný a přesto relativně tichý ventilátor se hodí do výrobních závodů i větších pěstíren.

Přemýšlíte, který ventilátor je pro vás ten pravý? Pomůžeme vám vybrat ventilaci na míru, stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

5 položek celkem
metalbox
Novinka
11 900 Kč
METAL10
metalbox
Novinka
12 900 Kč
METAL15
metalbox
Novinka
13 990 Kč
METAL25
metalbox
Novinka
14 990 Kč
METAL32
metalbox
Novinka
16 990 Kč
METAL42

Společnost Torin-Sifan disponuje dvěma výrobními závody ve Velké Británii a ročně prodá více než milion produktů. Vyrábí vysoce účinné střídavé a EC motory, motorová oběžná kola a jedinečné kovové ventilátory s dlouhou životností pro domácí i komerční využití.

S těmito ventilátory budete zaručeně spokojeni a dlouho vám vydrží. Díky precizní konstrukci spolu s dopředu zahnutými koly počítejte pouze s minimálními tlakovými ztrátami. Vlastnosti každého ventilátoru Torin-Sifan uspokojí každý typ provozu, nejen v pěstírně, ale i v obytných či komerčních prostorech a jejich výkon v kombinaci s originálním provedením si stačil získat celou řadu příznivců po celém světě.

Uvnitř plechového boxu je právě takový ventilátor, obklopený akustickou izolací, aby i přes vysoký výkon nevytvářel příliš hluku.