Trolmaster 240V Humidity Device Station (DSH-2E) + adaptér

Kód: N43236
Značka: Trolmaster
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
Na objednávku

Moduly TrolMaster DSH-2 pro ovládání vlhkosti/zařízení umožňují uživateli snadno připojit a ovládat standardní zvlhčovací nebo odvlhčovací zařízení k přístroji Hydro-X. Obrázek je ilustrační. Produkt dodáváme v EU variantě včetně adaptéru pro bezproblémové připojení do české sítě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrázek je ilustrační. Produkt dodáváme v EU variantě včetně adaptéru pro bezproblémové připojení do české sítě.

Moduly TrolMaster DSH-2 pro ovládání vlhkosti/zařízení umožňují uživateli snadno připojit a ovládat standardní zvlhčovací nebo odvlhčovací zařízení k přístroji Hydro-X. Tento modul umožňuje ovládání jakéhokoli zvlhčovacího nebo odvlhčovacího zařízení podle světového standardu napětí (100-240 VAC, 50/60 Hz), a to až do 10 ampérů. *Používejte s odvlhčovači, které mají spotřebu nižší než 7 A, aby nedocházelo k proudovému přetížení.

Stavová LED dioda:

* Bliká zeleně FAST: Pokud LED bliká rychle, znamená to, že modul nebyl adresován k řídicí jednotce NEBO že modul nemá dobré spojení s řídicí jednotkou.
* Stisknutím malého tlačítka na modulu se modul při první instalaci adresuje/propojí.
* Pomalu blikající zelená dioda SLOW: Pokud vidíte pomalu blikající zelenou diodu LED, znamená to, že modul je adresován a připojen k řídicí jednotce a modul je v současné době vypnutý.
* SLEPÁ zelená: Pokud vidíte, že LED dioda svítí trvale (nebliká), znamená to, že moduly jsou adresovány, připojeny a aktuálně zapnuty.
* Bliká červeně: Pokud se kontrolka LED změní na blikající červenou, znamená to, že modul je přetížen. Chcete-li přetížení resetovat, odpojte modul od napájení.
* Stisknutím a podržením tlačítka na modulu DSH-2 mohou uživatelé modul ručně přebít a zapnout/vypnout.

Balení obsahuje:

  • 1 x Device Station
  • 1 x 16ft RJ12 Cable
  • 1 x 4ft RJ12 Cable
  • 1 x RJ12 T-Splitter

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: