Trolmaster 240V Timer Program Device Station (DSP-2E) + adaptér

Kód: N43241
Značka: Trolmaster
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
Na objednávku

Modul programovacího zařízení TrolMaster DSP-2 (modul časovače) funguje jako multifunkční časovač. Modul DSP-1 umožňuje uživateli snadno připojit k systému Hydro-x libovolné zařízení, které je třeba ovládat pomocí funkce TIME. Modul DSP-2 umožňuje ovládat libovolné zařízení podle světového standardu napětí (100-240 V AC, 50/60 Hz), a to až do 10 ampérů. Produkt dodáváme včetně adaptéru pro bezproblémové připojení do české sítě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrázek je ilustrační. Produkt dodáváme včetně adaptéru pro bezproblémové připojení do české sítě.

Modul programovacího zařízení TrolMaster DSP-2 (modul časovače) funguje jako multifunkční časovač. Modul DSP-1 umožňuje uživateli snadno připojit k systému Hydro-x libovolné zařízení, které je třeba ovládat pomocí funkce TIME.  Modul DSP-2 umožňuje ovládat libovolné zařízení podle světového standardu napětí (100-240 V AC, 50/60 Hz), a to až do 10 ampérů.

Stavová LED dioda:

  • * Bliká zeleně FAST: Pokud LED bliká rychle, znamená to, že modul nebyl adresován řídicí jednotce NEBO že modul nemá dobré spojení s řídicí jednotkou.
  • * Stisknutím malého tlačítka na modulu se modul při první instalaci adresuje/propojí.
  • * Pomalu blikající zelená dioda SLOW: Pokud vidíte pomalu blikající zelenou diodu LED, znamená to, že modul je adresován a připojen k řídicí jednotce a modul je v současné době vypnutý.
  • * SLEPÁ zelená: Pokud vidíte, že LED dioda svítí trvale (nebliká), znamená to, že moduly jsou adresovány, připojeny a aktuálně zapnuty.
  • * Bliká červeně: Pokud se kontrolka LED změní na blikající červenou, znamená to, že modul je přetížen. Chcete-li přetížení resetovat, odpojte modul od napájení.
  • * Stisknutím a podržením tlačítka na modulu DSP-2 mohou uživatelé modul ručně přenastavit a zapnout/vypnout.

Představujeme Trolmaster Hydro-X

Představujeme Trolmaster Tent-X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: