Trolmaster Hawkeye 3-in-1 Monitor & Logger & Sensor (CM-1)

Kód: N43279
Značka: Trolmaster
6 690 Kč 5 529 Kč bez DPH
Skladem

Hawkeye od společnosti TrolMaster představuje ekonomickou a přesnou metodu monitorování uzavřeného prostoru. Někteří uživatelé jednoduše potřebují monitorovat teplotu, vlhkost a úrovně CO2 a VPD, aniž by museli skutečně ovládat jakákoli zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hawkeye od společnosti TrolMaster představuje ekonomickou a přesnou metodu monitorování uzavřeného prostoru. Někteří uživatelé jednoduše potřebují monitorovat teplotu, vlhkost a úrovně CO2 a VPD, aniž by museli skutečně ovládat jakákoli zařízení. Systém CM-1 / Hawkeye je navržen speciálně pro použití jako záložní monitorovací systém, který zajišťuje, že podmínky prostředí zůstanou v přijatelných mezích.

Systém Hawkeye se dodává KOMPLETNĚ se vším, co budete potřebovat k měření teploty, vlhkosti, CO2, a také poskytuje přesné měření VPD. (Deficit tlaku par) Uživatel si může zvolit minimální a maximální přípustné (mezní) hodnoty teploty, vlhkosti a CO2. Pokud jsou tyto limity překročeny, přístroj Hawkeye upozorní uživatele prostřednictvím aplikace TrolMaster APP a také zvukovými a vizuálními výstrahami zobrazenými na digitálním displeji LED.

Hawkeye je samostatný monitorovací systém, který lze používat s připojením k internetu i bez něj. Jakmile je však EM-1 připojen k internetu, začne automaticky zaznamenávat a zobrazovat trendy a data ze senzorů na přehledném grafu v aplikaci TrolMaster APP. Místní úložiště všech zaznamenaných dat lze z jednotky vyvolat také po vložení karty MicroSD do zařízení Hawkeye.

*Připojení k internetu Poznámka: Hlavní ovladače TrolMaster lze připojit k internetu, aby bylo možné používat dostupnou aplikaci APP. Většina dostupných internetových služeb včetně pozemního a mobilního internetu je kompatibilní. Satelitní internet HughesNet / Viasat však v současné době NENÍ kompatibilní s ovladači TrolMaster.

  • LED displej, snadné ovládání
  • Snímač teploty / vlhkosti / CO2 (PPM) 3 v 1
  • Dostupnost aplikace pro chytré telefony
  • Připojení k internetu
  • Funkce alarm
  • Záznam dat

Balení obsahuje:

  • 1 x Climate Monitor & Logger
  • 1 x SA-S81 Sensor
  • 1 x DC Adaptor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: