Trolmaster Thermostat Station 2 pro všechny typy HVAC (Heatpump a konvenční) (TS-2)

Kód: N43232
Značka: Trolmaster
3 149 Kč 2 602 Kč bez DPH
Skladem

Termostatické stanice TS-2 jsou určeny k nahrazení termostatu připojeného ke standardní jednotce HVAC. TS-2 lze použít k ovládání většiny systémů HVAC včetně tepelných čerpadel a vícestupňových systémů HVAC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termostatické stanice TS-2 jsou určeny k nahrazení termostatu připojeného ke standardní jednotce HVAC. TS-2 lze použít k ovládání většiny systémů HVAC včetně tepelných čerpadel a vícestupňových systémů HVAC. Stanice TS-2 je připojena k systému HVAC pomocí stejného nízkonapěťového kabelu termostatu a má standardní barevné značení kabelů jako většina termostatů. Systém Hydro-x umožňuje samostatné nastavení denního a nočního režimu pro každý z až 4 modulů TS, takže jedním systémem Hydro-X lze ovládat více systémů HVAC. TS-2 má také nastavitelnou dobu zpoždění pro jednotlivé aktivované systémy HVAC. Tím se minimalizuje vysoký náběh (rozběhový proud) a umožňuje bezpečné ovládání až 4 systémů HVAC.

*Upozornění k aktualizaci firmwaru: Pro aktualizaci firmwaru řídicích jednotek a modulů TrolMaster je nutné použít kartu Micro SD s kapacitou 32 GB nebo menší.

Nastavení libovolného zpoždění Trolmaster TS-2

Přeprogramování Trolmaster TS-2

Update Trolmaster TS-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: