Ventilátory VK

Nejprodávanější

15 položek celkem

Zaměřeno na vlhkost...

Konstrukce těchto radiálních potrubních ventilátorů první jakosti od oblíbené značky VENTS je speciálně uzpůsobena pro využití v systémech přívodu a odvodu vzduchu v rámci prostor s permanentně vyšší vlhkostí, ať už se jedná o koupelnu, WC, kuchyň, prostory s bazénem atp. Hodí se však i do dalších středně velkých prostor, které vyžadují vysoký tlak a zároveň nízkou provozní hlučnost.

Co zajišťuje stabilní ventilaci a tichý chod?

Tyto jednorychlostní modely z odolného a lehkého ABS plastu disponují motorem s externím rotorem. Odstředivé oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami je během montáže dynamicky vyváženo kvůli precizní finální konstrukci, bezpečnosti provozu a v praxi také pro co nejnižší hlučnost. Větráky typu VK jsou předurčeny pro 40 000 hodin bezproblémového provozu.

Ventilátory VK napojíte na kruhové potrubí s přírubou následujících rozměrů: Ø 100, 125, 150, 200, 250 a 315 mm.

Důležitým faktorem je také montážní variabilita. Modely ze série VK lze umístit vertikálně i horizontálně. Snadno je namontujete na zeď i na strop.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.