V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Ventilátory VK

15 položek celkem

Zaměřeno na vlhkost...

Konstrukce těchto radiálních potrubních ventilátorů první jakosti od oblíbené značky VENTS je speciálně uzpůsobena pro využití v systémech přívodu a odvodu vzduchu v rámci prostor s permanentně vyšší vlhkostí, ať už se jedná o koupelnu, WC, kuchyň, prostory s bazénem atp. Hodí se však i do dalších středně velkých prostor, které vyžadují vysoký tlak a zároveň nízkou provozní hlučnost.

Co zajišťuje stabilní ventilaci a tichý chod?

Tyto jednorychlostní modely z odolného a lehkého ABS plastu disponují motorem s externím rotorem. Odstředivé oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami je během montáže dynamicky vyváženo kvůli precizní finální konstrukci, bezpečnosti provozu a v praxi také pro co nejnižší hlučnost. Větráky typu VK jsou předurčeny pro 40 000 hodin bezproblémového provozu.

Ventilátory VK napojíte na kruhové potrubí s přírubou následujících rozměrů: Ø 100, 125, 150, 200, 250 a 315 mm.

Důležitým faktorem je také montážní variabilita. Modely ze série VK lze umístit vertikálně i horizontálně. Snadno je namontujete na zeď i na strop.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.