Boost Buddy CO2 Bag, přírodní generátor CO2

Kód: 672110
Tip
899 Kč
22118 672110 boost buddy
899 Kč 699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

 Boost Buddy CO2 je bezpečný, přírodní a efektivní způsob výroby CO2 (oxid uhličitý) pro potřeby Vašich pěstovaných rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinný a přesto naprosto nenáročný pomocník pro menší pěstební prostory kolem 1,2m2. Jeden kultivátor Boost Buddy CO2 poskytne potřebné CO2 Vašim rostlinám. CO2 se uvolňuje z pytle s podhoubím postupně po dobu více než 6 měsíců CO2 (cca 2 sklizně).

Právě rostliny pěstované pod umělým osvětlením často trápí nedostatek CO2. Pak hrozí, že nebudou schopny efektivně využít fotosyntézu. Úspěšná fotosyntéza přitom výrazně přispívá k ideálnímu vývoji rostlin a větším výnosům.

Boost Buddy CO2 funguje 24 hodin denně a to jak při podpoře vegetativního růstu rostlin, tak při pěstování květin nebo ovoce. Díky nepřetržitému uvolňování oxidu uhličitého z mycelického podhoubí se nemusíte starat o doplňování lahví nebo účet za elektřinu. Nemusíte nic instalovat, stačí otevřený Boost Buddy CO2 pověsit pár centimentrů nad rostliny.

Rozdíl Boost Buddy ve srovnání s jinými podobnými sáčky spočívá v tom, že Boost Budy generuje 5krát více CO2 díky své vlastní unikátní směsi ingrediencí a sáčku s větším prodyšným povrchem.

Na konci jeho životnosti jej lze použít jako zahradní kompost, protože všech 15 složek je zcela organických.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: