ONA

Značka ONA nabízí širokou řadu výrobků pro neutralizaci zápachu, které byly vědecky navrženy a vyvinuty tak, aby účinně a trvale eliminovaly široké spektrum organických a anorganických pachů. Tyto výrobky se skládají z komplexních formulací, které obsahují různé chemické sloučeniny s různými funkčními vlastnostmi, včetně terpenů, které jsou přirozeně rozšířené v přírodě a mají užitečné vlastnosti pro neutralizaci pachu. 

Terpeny jsou hlavními složkami těchto výrobků a mají antibakteriální, protiplísňové a protiseptické vlastnosti. Dále mají terpeny okysličující vlastnosti, které zvyšují hladinu kyslíku ve vzduchu. Když jsou terpeny rozptýleny do prostředí, bylo zjištěno, že snižují množství chemických látek a bakterií v ovzduší. 

Mechanismy účinku výrobků ONA zahrnují absorpci a adsorpci. Při absorpci se účinné složky přitahují a spojují s nízkomolekulárními sloučeninami o vysoké hmotnosti, které jsou zodpovědné za zápachy. Tímto způsobem jsou pachy zcela zadrženy, bez odrazu nebo přenosu. Při adsorpci jsou těkavé organické látky a zapáchající sloučeniny rozpustné v aktivních složkách výrobků ONA, což umožňuje jejich účinné rozpouštění.

Všechny složky přípravku ONA jsou vyrobeny pod přísnou kontrolou kvality a jsou obecně uznávány jako běžné v potravinářském průmyslu s dlouhou historií bezpečnosti. Díky tomu jsou tyto výrobky navrženy tak, aby byly bezpečné pro životní prostředí.

Výrobky značky ONA jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají efektivní a trvalou neutralizaci nepříjemných pachů s ohledem na životní prostředí a bezpečnost.

13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem