Spěcháte? 🚀 Napište nám poznámku k objednávce a váš balík odešleme přednostně.
Zákaznická podpora:777 96 86 22info@higarden.cz
Měna
CZK

Ultrazvukový zvlhčovač HUMI 8,5 l Cornwall Electronics

Kód: GMP-HUMI8
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH Měrná cena:
Skladem
Ultrazvukový zvlhčovač Cornwall Electronics HUMI s nádrží 8,5 l produkuje 350 ml/h jemné mlžiny bez viditelné kondenzace v okolí, pokrývá plochu 12–15 m² a spotřebuje jen 25 W.

Detailní informace

Obvykle odesíláme další pracovní den
doručení většinou den poté
Flexibilní doprava
6 dopravců, Na výdejní místa, do boxu i na adresu
30 dní na vrácení
Zboží můžeš vrátit do 30 dnů, bez zbytečných otázek
Plaťte jak chcete
Karta, Převod, Klarna, Dobírka, Apple / Google pay - vyber si

Detailní popis produktu

Ultrazvukový zvlhčovač Cornwall Electronics HUMI přeměňuje vodu pomocí ultrazvukového oscilátoru na mikrokapičky — mlžinu, která se rychle vstřebá do okolního vzduchu, aniž by způsobovala vlhko na povrchách v blízkosti přístroje. Díky velké nádrži 8,5 l (2,25 galonu) s madlem pro přenášení je přístroj vhodný pro nepřetržitý provoz v pěstebních místnostech i stanech o ploše 12–15 m².

Klíčové vlastnosti

  • Ultrazvuková technologie: tichý provoz, okamžitě viditelná jemná mlžina.
  • Velká nádrž: 8,5 l s madlem pro snadné přenášení a doplňování.
  • Nízká spotřeba: 25 W při provozu.
  • Doporučená voda: demineralizovaná — prodlužuje životnost ultrazvukové membrány a zabraňuje usazování minerálů.

Jak používat

Plňte pouze demineralizovanou vodou (destilovaná je přípustná, ale může mít korozivní účinky). Nepřidávejte hnojiva, minerály ani jiné kapaliny — jejich ionty mohou poškodit membránu a způsobit zkrat. Poškození způsobené nevhodnou vodou nebo přísadami není kryto zárukou.

Parametry

  • Výkon zvlhčování: 350 ml/h (±10 %)
  • Objem nádrže: 8,5 l
  • Pokrytá plocha: 12–15 m²
  • Napájení: 220–240 V ~ 50/60 Hz
  • Příkon: 25 W
  • Rozměry: 210 × 210 × 356 mm
  • Hmotnost přístroje: 1,609 kg

Časté dotazy

Proč používat demineralizovanou vodu?
Minerály obsažené v běžné vodě se při ultrazvukové atomizaci usazují pod membránou, způsobují netěsnost a zkrat. Reklamace z důvodu použití nevhodné vody nejsou uznávány jako výrobní vada.
Mohu přidat hnojiva nebo esenciální oleje?
Ne. Do tohoto zvlhčovače smí být přidávána pouze voda. Jakékoliv přísady mohou trvale poškodit ultrazvukovou membránu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače
EAN: 798190134956

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola