BioBizz Microbes

Kód: 20274/150
Značka: BioBizz
1 599 Kč
Product microbes Web 2048x2048
1 599 Kč 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH

Zvolte variantu

BioBizz Microbes je kompletní konsorcium mikroorganismů, enzymů a prospěšných hub, které stimuluje proces klíčení a počáteční růst sazenic a pomáhá fázi květu. Zlepšuje tok a příjem základních živin a také konečný výnos. Toto konsorcium mikroorganismů má pro rostlinnou rhizosféru velké výhody, protože zvyšuje užitečný povrch kořenů. To znamená vyšší a lepší absorpci dusíku, fosforu, draslíku a mikroživin ve všech fázích vývoje rostliny. Vybrané mikroorganismy jsou navíc významnými promotory fytohormonů, jako je kyselina indol-3-octová a gibereliny.

Detailní informace

150g
Skladem | 20274/150
1 599 Kč
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

BioBizz Microbes je superkoncentrovaný produkt. Obsahuje výběr 4 nejvíce prospěšných bakterií pro obnovu substrátů. Tyto bakterie zlepšují proces vegetace, výživu hormonů, růst kořenové tkáně a solubilizaci živin, jako je fosfor, v největším poměru. To se promítá do zvýšení produktivity a kvality výnosu.

Enzymy
Enzymy v mikrobech BioBizz mají okamžitý katalytický účinek organických živin, vytvářejí volné aminokyseliny v růstovém médiu, a proto zvyšují aktivitu a účinek aktivních mikroorganismů. Tyto komponenty "odemykají" proteinové řetězce poskytované hnojivy. Tímto způsobem enzymy zvyšují rychlost kolonizace substrátových mikroorganismů a také rychlou katalýzu živin pro jejich rychlou absorpci. Enzymy jsou proto dokonalým doplňkem prospěšných substrátových mikroorganismů a vytvářejí zdravý a produktivní ekosystém.

Trichoderma
Houby Trichoderma jsou nejlepším přítelem ekologického pěstitele, pokud jde o zvýšení zdraví a produktivity rostlin. Tyto houby fungují v symbióze s rostlinou, ochrana před škodlivými patogeny a růstem hub a zároveň podpora hojného vývoje kořenů, zadržování vody a příjem živin. Zlepšení celkové efektivity růstu. Kombinace všech těchto prvků v praktickém a snadno použitelném formátu je dokonalým nástrojem pro pěstitele, který zaručuje zlepšení a zvýšení konečných výnosových vlastností a množství.

Jak se BioBizz Microbes používají?
Lze je použít během celého cyklu rostliny a obzvlášť dobře fungují v kombinaci se zbytkem produktů Biobizz.

BioBizz Microbes doporučujeme aplikovat jednou týdně v dávce 0,2 až 0,4 g/l.

Zaručená analýza:
- Trichoderma harzianum > 10000000 UFC / g
- Bacillus valezensis > 500000000 UFC / g
- Bacillus megaterium > 200000000 UFC / g
- Bacillus pumilus > 250000000 UFC / g
- Bacillus licheniformis > 500000000 UFC / g

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Biobizz
Fáze: růst i květ
Použití: Aditiva
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní, Outdoor, Indoor
blogpost BIOBIZZ umí growery nadchnout pro ekologické zemědělství: /blog/biobizz-umi-growery-nadchnout-pro-ekologicke-zemedelstvi/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: