Kompletní osvícení

Pořádná světla nejen do growboxu se vším všudy. Stačí zapojit do zásuvky! Vybíráte umělé osvětlení pro indoor pěstování rostlin, se kterým si vystačí i nároční groweři? Tak to máme: moderní výkonná CMH lampa s ideálním světleným spektrem, se zabudovaným spolehlivým předřadníkem, a připojným stínidlem (reflektor) s efektivním a rovnoměrným odrazem světla.

Přemýšlíte, který set je pro Vaše potřeby ten nejlepší? Napište na info@higarden.cz, naši technici Vám pomůžou pěstírnu vyladit.

Nejprodávanější

7 položek celkem

Pořádná světla nejen do growboxu se vším všudy.

Stačí zapojit do zásuvky!

Vybíráte umělé osvětlení pro indoor pěstování rostlin, se kterým si vystačí i nároční groweři? Tak to máme: moderní výkonná CMH lampa s ideálním světleným spektrem, se zabudovaným spolehlivým předřadníkem, a připojným stínidlem (reflektor) s efektivním a rovnoměrným odrazem světla.

Rádi vám samozřejmě pomůžeme poskládat zboží z našeho sortimentu tak, aby to dohromady báječně fungovalo... Proč si ale rovnou nevybrat vyladěný set a ještě ušetřit?

Komplety jsou k sobě už pevně připojené, bez drátů. 

Můžete si také vybrat z naší nabídky setů osvětlení s oddělenými předřadníky, máme pro vás i complete fixture pro klasické výbojky.

Lákavé jsou i naše zlevněné CMH sety pěstebních stanů s vybavením.