Lumatek CMH

Věhlasná britská firma vyrábí jen ty nejlepší CMH (LEC) výbojky pro dokonale nasvícenou moderní indoor zahrádku. „Full spectrum“ pro celý pěstební cyklus! Keramické výbojky značky Lumatek potěší ostřílené growery stejně jako nadšené začátečníky mimořádnou účinností i vyváženým světelným spektrem, které má již velmi blízko ke skutečným slunečním paprskům.

Na kvalitu britského Lumateku se můžete spolehnout. Pokud si ale nejste jistí, který zdroj světla je pro vaši pěstírnu ten pravý, rádi vám poradíme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

10 položek celkem

Věhlasná britská firma vyrábí jen ty nejlepší CMH (LEC) výbojky pro dokonale nasvícenou moderní indoor zahrádku. Dopřejte svým rostlinkám „Full spectrum“ (plné spektrum) pro celý pěstební cyklus!

Keramické výbojky značky Lumatek potěší ostřílené growery stejně jako nadšené začátečníky mimořádnou účinností i vyváženým světelným spektrem, které má již velmi blízko ke skutečným slunečním paprskům... 

Nákupní cena CMH technologie je sice o poznání vyšší než u klasických výbojek, docílíte ale výrazně nižší spotřeby elektrické energie a oproti obyčejným MH výbojkám můžete počítat také s vyšší účinností (+20 %)!

CMH výbojky jsou k dostání v 315 W a 630 W. Z dílen Lumateku nabízíme i dvoupaticové 630 W verze pro růst a s plným spektrem. K výbojkám budete potřebovat i předřadník v odpovídající wattáži (315 W nebo 630 W) a stínidlo. Zajímavou nabídkou jsou i sety, které jsou buď kompletní jako Aurora 315 W nebo oblíbená dvoupaticová Utopia 630 W, nebo si můžete vybrat jen výbojku s předřadníkem

Některé z předřadníků jsou kompatibilní s ovládacím panelem Lumatek Digital Panel - Controller, který zvládne světla spusit a vypnout v přednastavený čas, ztlumit na základě teploty v pěstírně, regulovat jejich výkon a dokonce simulovat východ a západ slunce - to vše pro až 400 předřadníků zároveň.

CMH pěstební sety jsou mezi našimi zákazníky oblíbenou volbou. Zlevněné sady stanu s vhodným vybavením nabízíme ve verzi 315 W a 630 W.