Tiché ventilátory Prima Klima (WHISPERBLOWER)

Ventilátory Whisperblower foukají jen šeptem. Německá firma PrimaKlima je známá neustálou inovací a vylepšováním - tady je výsledek. Nový design lopatek a celého ventilátoru optimalizuje průtok vzduchu a vytváří vyšší tlak. Zároveň jsou ventilátory opravdu tichunké, což jim ale neubírá na energetické úspornosti nebo výkonu. Dlouhá životnost, nekompromisní kvalita a skvělé výsledky.

Pomůžeme vám vybrat ventilátor, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

11 položek celkem

whisperblower_logo_RGB

Německá firma PrimaKlima je proslulá kvalitními výrobky, které dlouho vydrží, neustálou inovací a profesionálním provedením. Jedním z mnoha výsledků jejich práce je řada ventilátorů Whisperblower, vyvinutá tak, aby produkovala stabilní, silný proud vzduchu a co nejméně hluku. 

Celý ventilátor je upraven tak, aby vytvářel optimalizovaný průtok vzduchu pod výrazně vyšším tlakem. Když si před ventilátor stoupnete, je to jako by jste jeli v plné rychlosti na horské dráze - takový vichr se snažila PrimaKlima napodobit. Spotřeba ventilátoru přitom zůstává na hodnotách, které jsou naprosto srovnatelné s konvenčními, méně efektivními ventilátory.

Pravým divem je jejich tichost. I při vysokém průtoku vzduchu nevytváří ani zdaleka tolik hluku, kolik čekáte. V porovnání s konvenčním ventilátorem je 2,5krát tišší. Přináší tak naprosto nový pohled na tiché ventilátory. Opravdu šeptají, a přitom mají výkon jako jejich běžní bratříčci, kteří jsou vhodní pro párování s pachovými filtry a zahnutým potrubím.

Na výběr zde máte z kvalitních ventilátorů s EC motorem, které jsou externě regulovatelné a energeticky efektivnější. K mání jsou i varianty se zabudovaným 3-stupňovým regulátorem, zcela plynulou regulací nebo s automatickým ovládáním zkrze termostat.

Prima klima lze vytvořit i bez zbytečného hluku.