Bluelab Leap pH Probe
Kód: 10818Související produkty
Detailní popis produktu
Odolná pH sonda pro měření přímo v substrátu
Leap pH Probe je podle Bluelabu jejich nejodolnější sonda - má zpevněný hrot (spear-tip), kterým změříte pH napřímo v pěstebním médiu, ne jen v roztoku. Hodí se do půdy, kokosového vlákna i minerální vlny a dává vám přehled o pH přímo v kořenové zóně, kde na něm nejvíc záleží. Měří v celém rozsahu 0 až 14 pH a jako vyměnitelný díl obnoví měření bez nákupu nového přístroje.
Kompatibilita
Leap sonda patří k měřidlům Bluelab, která ji používají standardně - Bluelab Multimedia pH Meter a Combo Meter ve verzi s Leap sondou. Konektor je standardní BNC s dvoumetrovým kabelem, takže technicky sedne i na další Bluelab handheldy, monitory a kontrolery s BNC - díky spear-tip hrotu je ale stavěná hlavně na přímé měření v substrátu. Nezaměňujte ji s běžnou pH sondou do roztoku.
Skladování a péče
I když je Leap určená do substrátu, jde o skleněnou pH sondu - skladujte ji ve skladovacím roztoku KCl a nenechte vyschnout. Kalibraci provedete dvoubodově roztoky pH 4 a pH 7. Na sondu se vztahuje 6měsíční záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pH a EC metry |
|---|---|
| EAN: | 9421024920944 |
| PFHGX: | Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.