LightHouse ECOHEAT topení do skleníku 45w - 305mm

Kód: 8838
Akce
Značka: LightHouse
539 Kč 529 Kč 437 Kč bez DPH
Skladem
Trubkové topné těleso ECOHEAT poskytuje stabilní prostředí pro ochranu vašich rostlin proti náhlým poklesům teploty nebo při nízkých nočních teplotách. Pomáhá udržovat vyváženou stabilní teplotu v pěstebních prostorech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trubkové topné těleso ECOHEAT poskytuje stabilní prostředí pro ochranu vašich rostlin proti náhlým poklesům teploty nebo při nízkých nočních teplotách. Pomáhá udržovat vyváženou stabilní teplotu v pěstebních prostorech. Vhodné do menších skleníků, pařníků apod.

  • Pomáhá snižovat vlhkost a kondenzaci při pěstování rostlin ve vnitřním prostoru, čímž chrání před napadením plísní.
  • Ideální v pěstebních oblastech, kde je obtížné udržet konstantní teplotu okolního prostředí.
  • Úspornější než topné ventilátory, čistší a bezpečnější než parafínové ohřívače.
  • Těleso je uzpůsobeno pro montáž na stěnu, podlahu nebo pro jiné uchycení.
  • Odolný vůči působení rozstřikovačů a potřísnění vodou.

Příkon: 45 W
Délka tělesa: 305 mm
Krytí: IP55

Jakou plochu topení vytopí dle údajů výrobce topení 45W o délce 305 mm vytopí plochu malého boxu či propagátoru do 0,8 m², 80W topení s délkou 608 mm vytopí plochu malého boxu či šikmého skleníku do velikosti základny 1,2 m², 135W s délkou 915 mm vytopí skleník o velikosti 2,4 x 1,8 m nebo box do velikosti základny 2,4 m² a poslední, 240W s délkou 1220 mm vytopí skleník o velikosti 2,4 x 2 m nebo box se základnou do 3 m².  Údaje jsou orientační, protože samozřejmě záleží na okolní teplotě, materiálu a provedení skleníku či boxu, jeho umístění, atd.

Při prvním zapnutí přístroje se může stát, že z topení bude na malou chvilku vycházet dým. Způsobuje to první zahřátí topné spirály a tento jev je naprosto normální, nemusíte mít obavy. Při dalším použití již přístroj pracuje standardně.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: