Advanced Nutrients

 Americký výrobce specializující se na hydroponická hnojiva s důrazem na intenzivní vědecký výzkum

 • Patentovaná technologie pH perfect
 • Obrovský výběr pro začátečníky i ty nejnáročnější profesionály

Historie a zaměření značky

 • Pod značkou Advanced Nutrients se dnes vyrábí jedinečná hydroponická hnojiva vhodná pro indoor i outdoor pěstitele. Tradice a vývoj sortimentu tohoto legendárního výrobce však sahá desítky let zpět...
 • Majitel společnosti, známý jako „BigMike“ Straumietis, již disponoval rozsáhlými kombinovanými zkušenostmi v oblasti obchodu, marketingu, zahradnictví a strojírenství, když v roce 1996 spoluzaložil společnost Canadian Soiless Ltd. Odvaha, síla a vynalézavé myšlení byly zapotřebí k tomu, aby se do hydroponického průmyslu dostala nová krev a lepší produkty. Pěstitele už totiž unavovalo každoročně dosahovat stejných výnosů. Chtělo to změnu, které se ujal právě zakladatel budoucí firmy Advanced Nutrients.
 • Nejdůležitější věcí na Advanced Nutrients je od začátku to, že se po celou dobu své existence snaží maximálně přiblížit reálným potřebám growerů, pěstujících plodiny s důrazem na maximální kvalitu a výnos.
 • BigMike rozšířil svůj výzkum, vývoj a marketing zejména poté, co zjistil, že hnojiva prodávaná jinými společnostmi zdaleka nejsou klíčem k maximalizaci výnosů hydroponických zahrad na vysoké úrovni.
 • On a jeho tým vědců zjistili, že většině hnojiv stále chybí ty správné poměry a typy kvalitních složek, které jsou pro hydroponicky pěstované rostliny nejužitečnější.
 • Po dvou letech testování v terénu provedeného týmem pěti doktorandů představila tehdejší společnost revoluční produktovou řadu speciálně navrženou pro hydroponii.
 • A právě tyto výrobky, prodávané pod dnes známým logem Advanced Nutrients, ztělesňují komplexní přístup k hydroponické kultivaci všech druhů rostlin!
 • Obsahují totiž patentované směsi kvalitních mikroživin a makroživin, aminokyselin, hormonů, cenných chelátů, regulátorů růstu rostlin, vitamínů, enzymů, kvasinek, kvasnicových extraktů, organických látek, sacharidů, mikrobů, prospěšných bakterií a prospěšných hub. Některé produkty jsou téměř zcela organické, zatímco jiné jsou synteticko-organické směsi.
 • Na všechny výrobky Advanced Nutrients je poskytována nebývalá 100% záruka. Záruka znamená, že pěstitelé mohou nakupovat a používat produkty s jistotou, že pro své cenné plodiny získáte to nejlepší.
 • Probíhající testování specifické pro rostliny dokazuje, že produkty Advanced Nutrients výrazně zvyšují vitalitu, rychlost zrání, výnos a účinnost.
 • Všechny výrobky Advanced Nutrients jsou vyráběny s použitím přísad v TOP kvalitě a za přísné kontroly kvality.
 • Produkty Advanced Nutrients byly příznivě hodnoceny a uváděny v předních světových časopisech o hydroponii, ale do širšího podvědomí je dostaly také mainstreamové časopisy jako Forbes nebo Playboy.
 • Internetová fóra pro pěstování často obsahují zprávy od nadšených pěstitelů, kteří se chlubí svými výnosy, kterých dosáhli za využití produktů právě této značky.
 • Ty jsou nyní k dispozici počínaje Severní Amerikou a Austrálií přes Velkou Británii a Holandsko až po Německo a Španělsko. A v neposlední řadě také na našem e-shopu za skvělé ceny!

 

Sortiment Advanced Nutrients

HNOJIVA

Mimořádně pestrá paleta výrobků pro prvotřídní výživu hydroponicky pěstovaných rostlin.

Základní hnojiva

Společným jmenovatelem je v případě základní výživy od Advanced Nutrients důraz na maximální vstřebatelnost obsažených nutrientů, a hlavně patentovaná technologie pH Perfect. Ta zaručuje stabilní pH živného roztoku. Advanced Nutrients tak dělá hydroponii výrazně snazší a zábavnější, neboť nepotřebujete neustále měřit ani upravovat pH!

TŘÍSLOŽKOVÁ HNOJIVA (Grow – Micro – Bloom) 

 nebo

*3složková hnojiva Jungle Juice (viz výše) obsahují živiny ve farmaceutické kvalitě a představují dokonalou výživu pro náročné odrůdy pěstované indoor v growboxu.

 

DVOUSLOŽKOVÁ HNOJIVA

DVOUSLOŽKOVÁ HNOJIVA DO KOKOSOVÝCH SUBSTRÁTŮ

100% ORGANICKÁ HNOJIVA S OIM CERTIFIKACÍ

Na konec jsme si nechali nejsilnější a nejefektivnější z organických dvousložkových hnojiv, které lze použít v indoor pěstování, ale která jsou zároveň ideální také pro ekologické pěstování rostlin outdoor! Splňují ty nejpřísnější ekologické normy a komerčním i hobby growerům tak přinášejí jistotu nejvyšší možné bio kvality sklizených plodin. Tady jsou:

 Doplňky

Nejefektivnější způsob, jak na své úrodě otestovat mimořádné výsledky, kterých pěstitelé po celém světě dosahují s výživou této značky, představují cenově zvýhodněné sady hnojiv.

S dávkováním konkrétních produktů vám pomůžou tyto DÁVKOVACÍ TABULKY včetně praktických informací.

59 položek celkem
Advanced Nutrients B-52 Cover
od 369 Kč
ANB520250
40137 1 7800 l 42 1 1
2 499 Kč
1 899 Kč
21639
sg
Výprodej
1 290 Kč
30315/4L

Stránka 1 z 1 - 59 položek celkem