Advanced Nutrients

 Americký výrobce specializující se na hydroponická hnojiva s důrazem na intenzivní vědecký výzkum

 • Patentovaná technologie pH perfect
 • Obrovský výběr pro začátečníky i ty nejnáročnější profesionály

Historie a zaměření značky

 • Pod značkou Advanced Nutrients se dnes vyrábí jedinečná hydroponická hnojiva vhodná pro indoor i outdoor pěstitele. Tradice a vývoj sortimentu tohoto legendárního výrobce však sahá desítky let zpět...
 • Majitel společnosti, známý jako „BigMike“ Straumietis, již disponoval rozsáhlými kombinovanými zkušenostmi v oblasti obchodu, marketingu, zahradnictví a strojírenství, když v roce 1996 spoluzaložil společnost Canadian Soiless Ltd. Odvaha, síla a vynalézavé myšlení byly zapotřebí k tomu, aby se do hydroponického průmyslu dostala nová krev a lepší produkty. Pěstitele už totiž unavovalo každoročně dosahovat stejných výnosů. Chtělo to změnu, které se ujal právě zakladatel budoucí firmy Advanced Nutrients.
 • Nejdůležitější věcí na Advanced Nutrients je od začátku to, že se po celou dobu své existence snaží maximálně přiblížit reálným potřebám growerů, pěstujících plodiny s důrazem na maximální kvalitu a výnos.
 • BigMike rozšířil svůj výzkum, vývoj a marketing zejména poté, co zjistil, že hnojiva prodávaná jinými společnostmi zdaleka nejsou klíčem k maximalizaci výnosů hydroponických zahrad na vysoké úrovni.
 • On a jeho tým vědců zjistili, že většině hnojiv stále chybí ty správné poměry a typy kvalitních složek, které jsou pro hydroponicky pěstované rostliny nejužitečnější.
 • Po dvou letech testování v terénu provedeného týmem pěti doktorandů představila tehdejší společnost revoluční produktovou řadu speciálně navrženou pro hydroponii.
 • A právě tyto výrobky, prodávané pod dnes známým logem Advanced Nutrients, ztělesňují komplexní přístup k hydroponické kultivaci všech druhů rostlin!
 • Obsahují totiž patentované směsi kvalitních mikroživin a makroživin, aminokyselin, hormonů, cenných chelátů, regulátorů růstu rostlin, vitamínů, enzymů, kvasinek, kvasnicových extraktů, organických látek, sacharidů, mikrobů, prospěšných bakterií a prospěšných hub. Některé produkty jsou téměř zcela organické, zatímco jiné jsou synteticko-organické směsi.
 • Na všechny výrobky Advanced Nutrients je poskytována nebývalá 100% záruka. Záruka znamená, že pěstitelé mohou nakupovat a používat produkty s jistotou, že pro své cenné plodiny získáte to nejlepší.
 • Probíhající testování specifické pro rostliny dokazuje, že produkty Advanced Nutrients výrazně zvyšují vitalitu, rychlost zrání, výnos a účinnost.
 • Všechny výrobky Advanced Nutrients jsou vyráběny s použitím přísad v TOP kvalitě a za přísné kontroly kvality.
 • Produkty Advanced Nutrients byly příznivě hodnoceny a uváděny v předních světových časopisech o hydroponii, ale do širšího podvědomí je dostaly také mainstreamové časopisy jako Forbes nebo Playboy.
 • Internetová fóra pro pěstování často obsahují zprávy od nadšených pěstitelů, kteří se chlubí svými výnosy, kterých dosáhli za využití produktů právě této značky.
 • Ty jsou nyní k dispozici počínaje Severní Amerikou a Austrálií přes Velkou Británii a Holandsko až po Německo a Španělsko. A v neposlední řadě také na našem e-shopu za skvělé ceny!

 

Sortiment Advanced Nutrients

HNOJIVA

Mimořádně pestrá paleta výrobků pro prvotřídní výživu hydroponicky pěstovaných rostlin.

Základní hnojiva

Společným jmenovatelem je v případě základní výživy od Advanced Nutrients důraz na maximální vstřebatelnost obsažených nutrientů, a hlavně patentovaná technologie pH Perfect. Ta zaručuje stabilní pH živného roztoku. Advanced Nutrients tak dělá hydroponii výrazně snazší a zábavnější, neboť nepotřebujete neustále měřit ani upravovat pH!

TŘÍSLOŽKOVÁ HNOJIVA (Grow – Micro – Bloom) 

 nebo

*3složková hnojiva Jungle Juice (viz výše) obsahují živiny ve farmaceutické kvalitě a představují dokonalou výživu pro náročné odrůdy pěstované indoor v growboxu.

 

DVOUSLOŽKOVÁ HNOJIVA

DVOUSLOŽKOVÁ HNOJIVA DO KOKOSOVÝCH SUBSTRÁTŮ

100% ORGANICKÁ HNOJIVA S OIM CERTIFIKACÍ

Na konec jsme si nechali nejsilnější a nejefektivnější z organických dvousložkových hnojiv, které lze použít v indoor pěstování, ale která jsou zároveň ideální také pro ekologické pěstování rostlin outdoor! Splňují ty nejpřísnější ekologické normy a komerčním i hobby growerům tak přinášejí jistotu nejvyšší možné bio kvality sklizených plodin. Tady jsou:

 Doplňky

Nejefektivnější způsob, jak na své úrodě otestovat mimořádné výsledky, kterých pěstitelé po celém světě dosahují s výživou této značky, představují cenově zvýhodněné sady hnojiv.

S dávkováním konkrétních produktů vám pomůžou tyto DÁVKOVACÍ TABULKY včetně praktických informací.

50 položek celkem
Advanced Nutrients B-52 Cover
od 369 Kč
ANB520250
40137 1 7800 l 42 1 1
2 499 Kč
1 999 Kč
21639

Stránka 1 z 1 - 50 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení