Stínidla Adjust a Wings Defender

Zlatá střední cesta pro ostřílené growery i začátečníky. Produktová řada Defender příliš nezaostává za vlajkovou lodí australské značky Adjust-A-Wings a nabízí podobné benefity včetně výjimečné konstrukce a použitých materiálů. Unikátní povrch stínidel Defender vykazuje odrazivost 92 % a je tvořen titanově bílou žáruvzdornou práškovou barvou. I při relativně drsné manipulaci počítejte s minimální životností 6-8 let.  Tato stínidla jsou ideální pro pěstitele, kteří neustále mění pěstební prostor.

 Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat správné stínidlo. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Stínidlo Adjust a Wings Defender Medium Cover
2 149 Kč
Původně: 2 149 Kč
od 990 Kč
small
1 799 Kč
Původně: 1 799 Kč
od 799 Kč
2 položek celkem

Zlatá střední cesta pro ostřílené growery i začátečníky. Produktová řada Defender příliš nezaostává za vlajkovou lodí australské značky Adjust-A-Wings a nabízí podobné benefity včetně výjimečné konstrukce a použitých materiálů. 

Unikátní povrch stínidel Defender vykazuje odrazivost 92 % a je tvořen titanově bílou žáruvzdornou práškovou barvou.

Odolnost, kterou podporuje konstrukce z hliníkové slitiny H18, nahrává kromě pěstování doma i průmyslovému využití. Konstrukce je zajímavá vysokým podílem magnesia (3 % Mg), díky čemuž je nejen silná, ale zároveň i pružná, a tak dokonale udržuje unikátní parabolické křivky reflektorů Defender. I při relativně drsné manipulaci počítejte s minimální životností 6-8 let. Tato stínidla jsou ideální pro pěstitele, kteří neustále mění pěstební prostor.

Součástí balení je většinou také tepelný štít (Super Spreader), díky kterému můžete osvětlení s těmito stínidly umístit k rostlinám na mnohem menší vzdálenost, aniž byste riskovali spálení jejich vršků nebo vznik tzv. heat spotů (hot spotů), tedy míst s vyšší teplotou. Jeho snadné připojení umožňuje velmi kvalitní objímka.

Můžete si vybrat velkou (Large), střední (Medium) nebo malou (Small) variantu.

Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat správné stínidlo. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.