V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Stínidla Adjust a Wings Defender

3 položek celkem

Zlatá střední cesta pro ostřílené growery i začátečníky. Produktová řada Defender příliš nezaostává za vlajkovou lodí australské značky a nabízí podobné benefity včetně výjimečné konstrukce a použitých materiálů.

Unikátní povrch stínidel Defender vykazuje odrazivost 92 % a je tvořen titanově bílou žáruvzdornou práškovou barvou.

Chtěli byste zapojit dvě výbojky pod jedno stínidlo? Pořiďte si model s označením Large Twin.

Odolnost, kterou podporuje konstrukce z hliníkové slitiny H18, nahrává kromě pěstování doma i průmyslovému využití. Konstrukce je zajímavá vysokým podílem magnesia (3 % Mg), díky čemuž je nejen silná, ale zároveň i pružná, a tak dokonale udržuje unikátní parabolické křivky reflektorů Defender. I při relativně drsné manipulaci počítejte s minimální životností 6-8 let.  Tato stínidla jsou ideální pro pěstitele, kteří neustále mění pěstební prostor.

Součástí balení je většinou také tepelný štít (Super Spreader), díky kterému můžete osvětlení s těmito stínidly umístit k rostlinám na mnohem menší vzdálenost, aniž byste riskovali spálení jejich vršků nebo vznik tzv. heat spotů (hot spotů). Jeho snadné připojení umožňuje velmi kvalitní objímka.

Na výběr máte z velkých (Large), středních (Medium) i malých (Small) variant.

Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat správné stínidlo. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.