Stínidla Adjust a Wings Defender

Nejprodávanější

defendr
3 299 Kč
Původně: 3 299 Kč
od 2 490 Kč
Stínidlo Adjust a Wings Defender Medium Cover
2 149 Kč
Původně: 2 149 Kč
od 1 690 Kč
small
1 799 Kč
Původně: 1 799 Kč
od 1 290 Kč
3 položek celkem

Zlatá střední cesta pro ostřílené growery i začátečníky. Produktová řada Defender příliš nezaostává za vlajkovou lodí australské značky a nabízí podobné benefity včetně výjimečné konstrukce a použitých materiálů.

Unikátní povrch stínidel Defender vykazuje odrazivost 92 % a je tvořen titanově bílou žáruvzdornou práškovou barvou.

Chtěli byste zapojit dvě výbojky pod jedno stínidlo? Pořiďte si model s označením Large Twin.

Odolnost, kterou podporuje konstrukce z hliníkové slitiny H18, nahrává kromě pěstování doma i průmyslovému využití. Konstrukce je zajímavá vysokým podílem magnesia (3 % Mg), díky čemuž je nejen silná, ale zároveň i pružná, a tak dokonale udržuje unikátní parabolické křivky reflektorů Defender. I při relativně drsné manipulaci počítejte s minimální životností 6-8 let.  Tato stínidla jsou ideální pro pěstitele, kteří neustále mění pěstební prostor.

Součástí balení je většinou také tepelný štít (Super Spreader), díky kterému můžete osvětlení s těmito stínidly umístit k rostlinám na mnohem menší vzdálenost, aniž byste riskovali spálení jejich vršků nebo vznik tzv. heat spotů (hot spotů). Jeho snadné připojení umožňuje velmi kvalitní objímka.

Na výběr máte z velkých (Large), středních (Medium) i malých (Small) variant.

Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat správné stínidlo. Neváhejte nám napsat na info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení