Prima Klima CARBOCONE: inovativní filtry s aktivním uhlím

Co očekáváte od pachového filtru? Prima Klima Carbocone je produkt, který naši zákazníci nejvíce oceňují, protože se může pyšnit nejdelší životností na trhu, a to mimo jiné díky patentovanému designu. Je čas dozvědět se o této novince více!

CARBOCONE2

Konstruktéři a technici z renomované německé firmy Prima Klima se opět vytáhli a nově vylepšený, patentovaný kónický design vnitřního koše je inovací, která pěstitelům v konečném důsledku přináší hned několik benefitů, neboť jedno přirozeně souvisí s druhým:

CARBOCONE1cover

  • Prodloužení životnosti. Ve srovnání s běžnými filtry vám bude jakýkoliv uhlíkový filtr z prémiové řady Carbocone spolehlivě sloužit o 30 % delší dobu. Průměrná životnost se pohybuje až okolo 3 let! Kromě vylepšené konstrukce na tom mají podíl také vysoce kvalitní kovové přítlačné prvky.
  • Zvýšení účinnosti filtrace až o 30 %! Účinná adsorpce pachových částic v bezkonkurenční míře znamená mimo jiné také o 30 % větší nasycení pěstebního prostoru kyslíkem, který tak může nastoupit právě na místo pachových částic. A to vaše rostliny ocení!
  • Proč plýtvat 100% panenským aktivním uhlím CTC 65, které možná znáte také z řady Industry Line, že? Sofistikovaná konstrukce řady Carbocone však zajistí jeho rovnoměrné nasycení aktivní uhlíkové vrstvy pachovými částicemi čili stručněji řečeno, jeho maximálně rovnoměrné využití a překvapivě nízkou spotřebu.

U pachových filtrů z produktové řady CARBOCONE je samozřejmostí i pre-filtr proti prachu.

Kompatibilita řady Carbocone

Níže uvádíme odkazy na doporučené ventilátory Prima Klima, které jsou s těmito inovativními karbonovými filtry kompatibilní:

NÁŠ TIP: S technologicky nejvyspělejšími uhlíkovými filtry Carbocone skvěle ladí také ventilátory Prima Klima WHISPERBLOWER, které si zaslouží stejné označení, neboť také patří ke žhavým novinkám a jistě ještě více pozvednou efektivitu a hospodárnost vzduchotechniky ve vašem pěstebním stanu nebo místnosti.

Máte-li jakékoliv otázky k této novince, anebo pokud se chcete rychle zorientovat v pestré nabídce ventilátorů, naši odborníci jsou vám k dispozici na známé adrese info@higarden.cz

Dále doporučujeme tyto produkty: 

Co si přečíst dál?