Ventilátory Prima Klima Blue Line

Německá firma PrimaKlima myslí i na náročnější zákazníky. Jejich profi ventilátory řady Blue Line mají vyšší kapacitu a přesto splňují vysoké nároky na kvalitu, kterou značka proslula. Při návrhu i výrobě myslí na to, aby jste mohli větrat velké prostory s tou nejvyšší efektivitou, co nejdéle (až 80 000 hodin nepřetržitého provozu při plném výkonu) a co nejpotiššeji. Kvalitní materiály, motor i řídící systém jsou samozřejmostí.

Při výběru ventilátoru vám vyjdeme vstříc. Těšíme se na vaše dotazy na adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

14 položek celkem
Prima Klima ventilátor Blueline PK300/315 - 3000 m3/h
Novinka
12 299 Kč
PK-300/315
Prima Klima ventilátor Blueline PK355/400 - 4150 m3/h
Novinka
19 499 Kč
PK-355/400

Vysoký výkon a nízká spotřeba v největším možném měřítku. 80 000 hodin nonstop provozu při plném výkonu! 

Královská řada ventilátorů BLUE LINE firmy PrimaKlima byla v Německu sestrojena pro nejnáročnější podmínky a nepřetržitý provoz. Ventilátory Blue Line vytvářejí neuvěřitelné masivní proudění vzduchu a tak není divu, že na ni profesionální pěstitelé nedají dopustit. Využití nachází také v rámci ventilace velkých komerčních či obytných prostor.

Profesionální ventilátory disponují EC motorem ZIEL-ABEGG německé výroby s tradicí od roku 1910. S ohledem na výkon jsou tyto ventilátory stále velmi tiché a s přehledem překračují směrnice o energetické účinnosti (ERP). Napájecí a řídící systémy jsou umístěny ve vysoce kvalitní spojovací skříňce spojené s napájecím kabelem Schuko. Vlastní je jim také velká montážní variabilita pro dokonalé umístění v libovolném vnitřním prostoru.

I s takovým titánem si poradí dobře zvolený externí regulátor. U vybraných typů doporučujeme ty, které bychom sami použili.

I v těch nejnáročnějších podmínkách může panovat prima klima.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.