Ventilátory Prima Klima Blue Line

Nejprodávanější

5 položek celkem

Vysoký výkon a nízká spotřeba v největším možném měřítku. 80 000 hodin nonstop provozu při plném výkonu!

Královská řada ventilátorů BLUE LINE byla v Německu sestrojena pro nejnáročnější podmínky a nepřetržitý provoz. Ventilátory Blue Line umožňují neuvěřitelné, masivní proudění vzduchu, a tak není divu, že profesionální pěstitelé na ni nedají dopustit. Využití nachází také v rámci ventilace velkých komerčních či obytných prostor.

Profesionální ventilátory disponují EC motorem ZIEL-ABEGG německé výroby s tradicí od roku 1910. S ohledem na výkon jsou tyto ventilátory stále velmi tiché a s přehledem překračují směrnice o energetické účinnosti (ERP). Napájecí a řídící systémy jsou umístěny ve vysoce kvalitní spojovací skříňce spojené s napájecím kabelem Schuko. Vlastní je jim také velká montážní variabilita pro dokonalé umístění v libovolném vnitřním prostoru.

3 vybrané modely z naší nabídky se navzájem liší maximálním průtokem vzduchu: 4400 m³/h (315 mm), 4800 m³/h (355 mm) a neuvěřitelných 8000 m³/h (400 mm)!

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení