Prima Klima ventilátor Blueline PK300/315 - 3000 m3/h
Kód: PK-300/315
Skladem
Detailní informace
Obvykle odesíláme další pracovní den
doručení většinou den poté
Flexibilní doprava
6 dopravců, Na výdejní místa, do boxu i na adresu
30 dní na vrácení
Zboží můžeš vrátit do 30 dnů, bez zbytečných otázek
Plaťte jak chcete
Karta, Převod, Twisto, Klarna, Dobírka - vyber si
Detailní popis produktu
Kovový ventilátor se silným motorem Prima Klima PK300/315 z řady Blueline byl vyvinut pro nepřetržitý provoz. I přes mimořádný průtok vzduchu je velmi tichý a energeticky efektivní. Odtahový ventilátor Prima Klima Blueline PK300/315 je vhodný pro velké prostory a ventilační systémy s průměrem 300 nebo 315 mm.
Výhody špičkových kovových ventilátorů Prima Klima Blueline:
- prémiový německý motor ebm papst vyvinut speciálně pro nonstop provoz
- nastavitelná rychlost otáček
- vysoká energetická účinnost
- hlučnost pouze 72 dB
- pro celou řadu Blueline je typický extrémní průtok vzduchu a úžasná životnost 80000 hodin
- robustní kovový kryt z galvanizované oceli
- pojistka proti přehřátí
- zabudované úchyty pro snadnou instalaci
- kabel se zástrčkou je součástí balení
Technická specifikace:
- Motor: ebm papst
- Průměr příruby: 300/315 mm
- Maximální průtok vzduchu: 3000 m3/h
- Maximální provozní teplota: 50° C
- Výkon: 270W
- Napětí: 230V 50/60 Hz
- Proud: 1.18 A
- Rozměry: 522x470 mm