Dvourychlostní ventilátory Prima Klima

Nejprodávanější

8 položek celkem

Dvě jsou víc než jedna...

...právě proto jsou dvourychlostní ventilátory lepším základem pro spolehlivou a ekonomickou ventilaci vašeho growboxu, než zařízení disponující jediným rychlostním stupněm.

Přepínejte rychlost podle aktuální potřeby pouhým stisknutím tlačítka na těle ventilátoru!

2rychlostní ventilátory Prima Klima navíc patří mezi vůbec nejtišší ventilátory, jaké jsou na trhu k sehnání.

V případě EC ventilátorů, které našim zákazníkům doporučujeme primárně, se můžete těšit na prémiový motor, tichý provoz a mimořádně nízkou spotřebu elektrické energie. AC ventilátory z této kategorie jsou poháněny špičkovým německým střídavým motorem MES, uzpůsobeným pouzdru, které je vyrobeno z nehořlavého, nárazuvzdorného polyamidu (nylon). Ke spolehlivému a hladkému chodu motoru přispívají bezúdržbová kuličková ložiska.

Jednotlivé modely určené pro kruhová potrubí se navzájem liší maximálním průtokem vzduchu (max. 760 m³/h) a vybírat můžete také podle rozměru příruby (max. 250 mm).

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení