Dvourychlostní ventilátory Prima Klima

Pokud nepotřebujete ovládat ventilátor ve více krocích, bude stačit dvourychlostní. Můžete se těšit na kvalitní zpracování a komponenty jako je špičkový švýcarský motor, bezúdržbová kuličková ložiska a odolné tělo. Ventilátor šlape jako hodinky v obou nastaveních a produkuje silný proud vzduchu bez toho, aby stoupala jeho hlučnost. Značka PrimaKlima je v každé kategorii zárukou kvality. 

Rádi Vám pomůžeme vybrat ventilátor, který bude odpovídat právě vaší pěstírně a vašim možnostem. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

8 položek celkem

Dvě jsou víc než jedna...

...právě proto jsou dvourychlostní ventilátory lepším základem pro spolehlivou a ekonomickou ventilaci vašeho growboxu, než zařízení disponující jediným rychlostním stupněm.

Přepínejte rychlost podle aktuální potřeby pouhým stisknutím tlačítka na těle ventilátoru!

Dvourychlostní ventilátory značky Prima Klima navíc patří mezi vůbec nejtišší ventilátory, jaké jsou na trhu k sehnání - pokud teda nepočítáte jejich vlastní řadu Whisperblower.

V případě EC ventilátorů, které našim zákazníkům doporučujeme primárně, se můžete těšit na prémiový motor, tichý provoz a mimořádně nízkou spotřebu elektrické energie.

AC ventilátory z této kategorie jsou poháněny špičkovým německým střídavým motorem, který poskytuje až o 15% větší průtok vzduchu než standardní ventilátory a zaručují nízkou spotřebu energie. Motor je uzpůsobený pouzdru, které je vyrobeno z nehořlavého, nárazuvzdorného polyamidu (nylon). Ke spolehlivému a hladkému chodu motoru přispívají bezúdržbová kuličková ložiska.

Jednotlivé modely určené pro kruhová potrubí se navzájem liší maximálním průtokem vzduchu (max. 950 m³/h) a vybírat můžete také podle rozměru příruby (max. 200 mm).

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.