Grodan sadbovací kostka 25x25x40mm vč. sadbovače

Kód: GDANSAD025SAD
Značka: Grodan
2 Kč 2 Kč bez DPH
Skladem
1ks. Grodan sadbovací kostka je praktické, recyklovatelné a zcela sterilní pěstební médium. Rockwool je skvělý pro své absorpční vlastnosti a vyvážený poměr vody/vzduchu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

1ks.
 
Grodan sadbovací kostka je praktické a recyklovatelné pěstební médium. Vyrábí se z čedičové vaty a vápníku tavením v peci při teplotě 1500 °C. Tímto procesem vzniká „kamenná“ láva, která se dalším zpracováním vytahuje na tenká vlákna, a poté lisuje do požadovaného tvaru. Díky tomuto procesu je pěstební médium zcela sterilní. Minerální plsť (Rockwool) má skvělé absorpční vlastnosti a vyvážený poměr vody/vzduchu.

Grodan sadbovací kostku lze díky svým vlastnostem opakovaně použít a zajistí vám unikátní rozvoj kořenového systému pěstované rostliny. Grodan sadbovací kostka o rozměrech 2,5 x 2,5 x 4 cm je předurčena pro výsev semen nebo pro zakořenění čerstvých řízků.

Před použitím nezapomeňte VŽDY vše, co je z rockwoolu (sadbovací kostky i rohože), prolít (namočit) dostatečně ve vlažné vodě. Doporučujeme vodu o teplotě 25 stupňů. Voda musí mít vyladěné pH na 5,8 - 6.

Poznámka:
1 plato se sadbovačem má 150 ks kostek (10 x 15). Krabice kostek v sadbovači pak 2700 ks.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: