Kompletní sety CO2

Hledáte komplexní řešení pro měření a řízení obsahuje oxidu uhličitého v pěstebním prostoru? Tyto sady vám umožní precizní měření a dávkování CO2 ve vámi zvoleném prostoru. Díky tomu můžete simulovat přirozené podmínky rostlin v otevřené krajině, splnit jejich požadavky na ppm a maximalizovat tak jejich výnos.

Rádi vám pomůžeme vybrat způsob dávkování CO2, který bude odpovídat vašim podmínkám a možnostem. Jsme tu pro vás na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

ecotechnics
19 999 Kč
Původně: 19 999 Kč
12 490 Kč
1 položek celkem
ecotechnics
Akce
19 999 Kč
12 490 Kč
ECOEVOCO2

Hledáte komplexní řešení pro měření a řízení obsahuje oxidu uhličitého v pěstebním prostoru? Tyto sady vám umožní precizní měření a dávkování CO2 ve vámi zvoleném prostoru. Díky tomu můžete simulovat přirozené podmínky rostlin v otevřené krajině, splnit jejich požadavky na ppm a maximalizovat tak jejich výnos.

V nabídce najdete sety, které obsahují ventil na tlakovou lahev s plynem, senzor na měření koncentrace COa řídící jednotku, která na základě měřené koncentrace spustí či zastaví dávkování plynu přesně podle Vámi nastavených hodnot. 

Nemůžeme než doporučit sofistikovaný set od TechGrow - Profi složený z plně kompatibilních produktů vysoké kvality. Zvládá precizně řídit nasycení vzduchu oxidem uhličitým přesně podle vašich požadavků, bezpečně a zcela automaticky. Na řídící jednotce lze nastavit dávkování na týden dopředu, po připojení světelného senzoru automaticky přepíná mezi denním a nočním režimem. Stabilní klima v místnosti na něm poznáte na první pohled, stejně tak možnou závadu nebo zda zařízení aktuálně dávkuje. 

CCC_1