Regulátor Can-Fan RUCK

Regulátory z výroby Can-Fan slouží k automatické regulaci výkonu ventilátorů. Regulátor otáček Q-MAX zvládne buď ztlumit nebo automaticky regulovat podle min. rychlosti a teploty až 10 ventilátorů zárověň. Díky tomu se investice do zařízení velmi rychle vrátí, díky úspoře na energiích. Garance 100% kompatibility s ventilátory Can Fan Q-Max EC.

Rádi vám s automatizací a zefektivněním pěstebního procesu poradíme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

Q-Max Controller Speed + Temperature
 
2 990 Kč
Q-Max Controller Speed
Q-Max Controller Speed
Momentálně vyprodáno
9415
 
1 990 Kč
2 položek celkem
Q-Max Controller Speed
Q-Max Controller Speed
Momentálně vyprodáno
1 990 Kč
9415
Q-Max Controller Speed + Temperature
2 990 Kč
9416

Praktické zařízení, na které zkušení groweři nedají dopustit, slouží k automatické regulaci výkonu (otáček) ventilátorů s EC motorem.

Pořizovací cenu v čase rychle přesáhne úspora na energiích. Díky regulátoru, který umožňuje nastavení provozní rychlosti v závislosti na teplotě až pro 10 ventilátorů najednou, nejenže ušetříte peníze, ale redukujete vzniklý šum, pěstování v growboxu bude zase o něco jednodušší a vy se můžete o to více věnovat vašim rostlinkám...

Regulátor otáček Q-MAX zvládne buď ztlumit nebo automaticky regulovat podle min. rychlosti a teploty. Snížíte tak rychlost ventilátoru plošně nebo zajistíte stálou teplotu v pěstební místnosti, která se bude sama neustále udržovat bez toho, abyste museli hnout prstem. Ventilátor s EC motorem, který nejede pořád naplno také spotřebovává méně energie než za plného chodu.

Tím, že použijete plně kompatibilní regulátor se vyhnete nepříjemnému šumu. Když si totiž s regulátorem plně nerozumí, začíná ventilátor nepříjemně bzučet a zvyšuje celkovou hlučnost pěstírny.

Garance 100% kompatibility s ventilátory Can Fan Q-Max EC.