RUCK ISOTX

Radiální ventilátory RUCK ISOTX značky Can-Fan jsou unikátní hlavně zaboxováním. Ventilátor je totiž odhlučněn vrstvou netkané skelné textílie a minerální vlnou, která je chráněná krabicí z pozinkovaného plechu. Díky izolaci tedy ventilátor produkuje proud vzduchu o vysokém tlaku a nevydává u toho hluk, který od silných ventilátorů očekáváme. 

Na výběr ventilátoru nemusíte být sami. Stačí se ozvat na info@higarden.cz a naši zkušení prodavači vám rádi poradí.

Nejprodávanější

1 položek celkem

RUCK ISOTX je produktová řada značky Can-Fan. Naleznete v ní odstředivé ventilátory s oběžným kolem osazeným dopředu zahnutými lopatkami. Každý radiální ventilátor ISO-TX je uložen v odhlučněném boxu z pozinkovaného plechu.

Izolaci boxu spolehlivě obstarává speciální minerální vlna s měrnou hmotností 88 kg/m3 a splňuje tak náročné požadavky požární odolnosti A2 dle DIN 4102. Nehrozí tedy bát zvýšeného hluku ani toho, že dojde k nějakým nepříjemnostem. 

Nemusíte se bát, že by funkční ochranný kryt neumožňoval praktický přístup k ventilátoru, neboť přesně pro tyto účely je přítomen velký revizní otvor.

U konkrétních modelů najdete také vhodný regulátor otáček.

Náš TIP: Zaujaly vás ventilátory Can-Fan? Nejlepších výsledků při pěstování v growboxu dosáhnete kombinací s Can-Filtry!

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.