Stínidla Adjust a Wings HELLION

Řada stínidel HELLION austranské značky Adjust-A-Wings je uzpůsobena pro DE (double-ended, dvoupaticové) výbojky. Stínidlo je ze stejného materiálu jako řada Defender stejné značky - má vysokou odolnost vůči vysokým teplotám a odrazivost až 92%. Rovnoměrné osvícení pěstební plochy je samzřejmostí. V kombinaci s vhodnou výbojkou toto stínidlo zvýší efektivitu pěstírny a sníží náklady na enegii. Reflektor Hellion je plně kompatibilní s 600 W, 750 W a 1000 W DE lampami.

Rádi Vám s výběrem stínidla poradíme. Stačí se ozvat na info@higarden.cz

Nejprodávanější

3 položek celkem

Pokud plánujete zapojení double ended výbojky (DE), pak si určitě vyberte model HELLION, který vám zajistí rovnoměrný odraz světla na pěstební ploše až 2,3 m².

Parabolické dvoupaticové stínidlo od legendární australské značky se může pochlubit stejnou odrazivostí (92 %) a odolností, jako řada DEFENDER

Odolnost, kterou podporuje konstrukce z hliníkové slitiny H18, nahrává kromě pěstování doma i průmyslovému využití. Konstrukce je zajímavá vysokým podílem magnesia (3 % Mg), díky čemuž je nejen silná, ale zároveň i pružná, a tak dokonale udržuje unikátní parabolické křivky reflektorů. I při relativně drsné manipulaci počítejte s minimální životností 6-8 let. Tato stínidla jsou ideální pro pěstitele, kteří neustále mění pěstební prostor.

Stále je také dvakrát tak silné a účinné než většina ostatních stínidel na trhu. Nákupem a použitím tohoto stínidla můžete zvýšit účinnost kultivace svých rostlin až o 75 %. Výdaje za elektrickou energii se podaří nejednomu pěstiteli zkrouhnout klidně až na polovinu.

Ke stínidlu je možné dokoupit držák na předřadník.

Reflektor Hellion je plně kompatibilní s 600 W, 750 W a 1000 W DE lampami.