V pátek 23.7.2021 bude prodejna otevřena pouze od 9:00 do 12:00 z důvodu inventury. Omlouváme se za komplikace! higarden.cz

Stínidla Adjust a Wings HELLION

2 položek celkem

Pokud plánujete zapojení double ended výbojky (DE), pak si určitě vyberte model HELLION, který vám zajistí rovnoměrný odraz světla na pěstební ploše až 2,3 m².

Parabolické dvoupaticové stínidlo od legendární australské značky se může pochlubit stejnou odrazivostí (92 %) a odolností, jako celá řada DEFENDER. Stále je také dvakrát tak silné a účinné než většina ostatních stínidel na trhu. Nákupem a použitím tohoto stínidla můžete zvýšit účinnost kultivace svých rostlin až o 75 %. Výdaje za elektrickou energii se podaří nejednomu pěstiteli zkrouhnout klidně až na polovinu.

Tepelný štít pro model Hellion má stejně jako samotný reflektor povrch ošetřen žáruvzdornou titanově bílou práškovanou vrstvou s enormní odrazivostí. Toto přídavné zařízení efektivně rozptyluje světlo do šířky. Je schopno snížit teplotu pod výbojkou o dobrých 5 % a naprosto eliminovat horká místa nebo naopak studené rohy uvnitř growboxu nebo pěstební místnosti.

Reflektor Hellion je plně kompatibilní s 600 W, 750 W a 1000 W DE lampami.