Uhlíkové filtry PRO-ECO VF pro spolehlivou neutralizaci nežádoucích pachů

Je vaším cílem diskrétní pěstování rostlin v pohodlí domova, ale potýkáte se s nežádoucími pachy, pronikajícími z pěstebního boxu do domácnosti? Zapomeňte na levné filtry a pořiďte si skutečně konečné řešení, se kterým budete stoprocentně spokojeni!

VF1

Moderní a odlehčené pachové filtry PRO-ECO VF představují spolehlivý nástroj pro neustálý přísun zdravého, čistého vzduchu k vašim rostlinám pěstovaným v growboxu a zároveň dlouhodobou jistotu, že ani aromatické odrůdy bylinek, ovoce či zeleniny vás ani nikoho jiného nebudou svým intenzivním aroma překvapovat non-stop až do sklizně.

  • Tajemstvím úspěchu, který na trhu zaznamenali tyto špičkové uhlíkové neboli karbonové filtry, spočívá především v mimořádné kvalitě použitého aktivního uhlí, jehož schopnost absorbovat nejrůznější pachové částice patří k nejlepším na světě.
  • Dále také v jeho množství, neboť přestože s ním výrobce nešetří, výsledný produkt zůstává cenově dostupný, a to je za nás velké plus.
  • Jde o vzácné uhlíky 1050+ IAV Australian RC412 ve formě granulí, zformované do pevné karbonové stěny filtru o tloušťce 4 cm.
  • Granule jsou nasekané kousky uhlí, které absorbují pachové částice ze vzduchu celou svojí plochou. Proto je devízou těchto filtrů mimo jiné i vysoká absorpční kapacita při zachování nízké hmotnosti.

Precizní a sofistikovaná konstrukce

  • Bezkonkurenční množství aktivního uhlí nejvyšší kvality je chytře začleněno do filtru relativně malých rozměrů.
  • Uhlíkovou vložku chrání tenký materiál, aby uhelný prach nepronikal skrz otvory ve filtru, jak tomu nezřídka bývá méně kvalitních produktů.
  • Konstrukce těchto filtrů se vyznačuje sníženou výškou, což umožňuje jednoduchou instalaci i v úzkých prostorech.
  • Aerodynamické dno zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu. Díky tomu i pachové a další ve vzduchu obsažené nežádoucí částice dopadají na uhlíkovou vrstvu více rovnoměrně. Výsledkem je vyšší efektivita filtrace i delší životnost samotného filtru.
  • Filtry PRO-ECO VF dostaly do vínku také hliníkové víko, které celou konstrukci značně odlehčuje a zároveň ji dostatečně chrání vůči mechanickému poškození.
  • Součástí každého balení těchto špičkových uhlíkových filtrů je i kvalitní a omyvatelný externí předfiltr (prefiltr). Ten má za úkol zastavit částice, jejichž vlastnosti by mohly mít negativní dopad na účinnost aktivní uhlíkové vrstvy. Tím je opět prodloužena i její životnost, která se pohybuje v rozmezí od 10 do 15 měsíců.

VF2

To nejlepší na konec. Na našem e-shopu pořídíte uhlíkové filtry VF PRO-ECO v závislosti na konkrétních parametrech s exkluzivní cenovkou již od 899 Kč! Vybírat můžete z celé řady modelů podle kapacity i průměru připojení. S výběrem konkrétní varianty vám rádi poradíme také na známé adrese info@higarden.cz.

Co si přečíst dál?