Prima Klima s EC motorem

Nejprodávanější

13 položek celkem

Prémiové ventilátory od značky Prima Klima vybavené EC motorem umí pracovat navzdory vysokému výkonu velmi tiše a na trhu se vzduchotechnikou patří už po dlouhé roky k absolutní špičce!

Hlavní přidanou hodnotou světoznámých ventilátorů je precizní německá výroba spolu s mimořádně úsporným a zároveň výkonným motorem ZIEHL ABEGG. K tomu připočtěte ještě extrémní životnost. Pouzdro, které ukrývá řídící systém, přípojky a kondenzátor, je vyrobeno z nárazuvzdorného, nehořlavého polyamidu.

EC znamená elektricky komutovaný... Pěstitelé všech kategorií obecně upřednostňují tento typ motoru, který je výkonnější než konstrukčně překonané AC a zároveň je dlouhodobým zdrojem výrazné úspory provozních nákladů. Jednoduše řečeno, pro stejný průtok vzduchu spotřebuje mnohem méně energie. Lepší větrání a méně peněz za elektřinu.

Jednotlivé modely určené pro kruhová potrubí se navzájem liší mimo jiné maximálním průtokem vzduchu: 680 m³/h, 1100 m³/h, 1180 m³/h a 1450 m³/h.

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení