Prima Klima s EC motorem

Ventilátory od značky PrimaKlima s EC motorem jsou koncipovány tak, aby při stejné spotřebě vytvořily vyšší tlak vzduchu než je u konvenčních ventilátorů běžné. Německá kvalita se promítla do nejmenšího detailu od pevného těla, přes kvalitní motor až po kuličková ložiska. EC motory je možné jednoduše ovládat externím regulátorem bez bzučení.

Rádi Vám s výběrem pomůžeme a podělíme se o vlastní zkušenosti. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

Nejprodávanější

20 položek celkem
Prima Klima PK-Kombo 4400-EC, 400mm, 4000m3/h
39 990 Kč
N40925
Prima Klima PK-Kombo 6000-EC, 400 mm, 6000 m3/h
54 990 Kč
N40926
Prima Klima ventilátor PK150-ECblue 150mm, 1100m3/h, EC motor PK150-ECBLUE

Prémiové ventilátory od značky Prima Klima vybavené EC motorem umí pracovat navzdory vysokému výkonu velmi tiše a na trhu se vzduchotechnikou patří už po dlouhé roky k absolutní špičce!

Hlavní přidanou hodnotou světoznámých ventilátorů je precizní německá výroba spolu s mimořádně úsporným a zároveň výkonným motorem ZIEHL ABEGG. K tomu připočtěte ještě extrémní životnost. Pouzdro, které ukrývá řídící systém, přípojky a kondenzátor, je vyrobeno z nárazuvzdorného, nehořlavého polyamidu.

EC znamená elektricky komutovaný.  Takové motory převádějí střídavý proud na stejnosměrný a teprve pak jím napájí elektromagnety. Elektronika motor napájí pouze když je to potřeba k udržení té správné rychlosti. Mají nižší spotřebu než AC motory a poslouží vám mnohem delší dobu.

Jsou také jednoduše ovladatelné a zvládnou běžet tiše i při nižších otáčkách. Je také možné je ovládat v mnoha malých krocích. Ventilátor tak lze nastavit prakticky jak je potřeba bez ztráty účinnosti a kompenzovat například výkyvy teplot, které se během ročního období projeví i ve vnitřních prostorách.

Pěstitelé všech kategorií obecně upřednostňují tento typ motoru, který je výkonnější než konstrukčně překonané AC a zároveň je dlouhodobým zdrojem výrazné úspory provozních nákladů. Jednoduše řečeno, pro stejný průtok vzduchu spotřebuje mnohem méně energie. Lepší větrání a méně peněz za elektřinu.

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.