Homebox

„Když se řekne pěstební stan...“

 • TOP pěstební boxy pro maximálně efektivní a pohodlné zahradničení DOMA
 • Lídr na trhu a jeden z prvních výrobců moderních growboxů
 • Tradice 20 let a statisíce spokojených growerů ze všech koutů světa
 • Made in Germany

Historie a zaměření značky

 • Zatímco spousta jiných značek se zaměřuje na výrobu široké škály produktů, v případě značky Homebox se jedná o úzkou specializaci pouze na pěstební boxy. A je to znát!
 • Legendární německý výrobce se sídlem v Berlíně je průkopníkem ve svém oboru a dal vzniknout prvnímu pěstebnímu stanu pod svojí značkou v roce 2001.
 • Od té doby se vývoj nezastavil a produktové řady Homebox dnes představují vyvrcholení všeho, co víme o pěstování rostlin v interiéru. Například designové pěstební stany řady HOMEbox® AMBIENT jsou natolik revoluční, že jsme jim na našem blogu věnovali samostatný článek, který si můžete přečíst ZDE.
 • Homebox Original se zaměřuje na profesionální growery i nadšené začátečníky. Z komplexní nabídky pěstebních boxů si bez problému vyberou obě kategorie indoor pěstitelů podle individuálních potřeb a možností.
 • Německé Homeboxy jsou plně kompatibilní se všemi pěstebními metodami, ať už své rostliny pěstujete v rozličných květináčích nebo v rámci indoor pěstování využíváte hydroponický systém.
 • Než vám níže představíme ucelený sortiment pěstebních stanů HOMEbox®, uvádíme v kostce 10 důvodů úzce souvisejících s jejich obrovskou globální popularitou mezi growery na všech úrovních:

 

 1. PRAVÝ ORIGINÁL: Právě firma HOMEbox® vyrobila první originální moderní pěstební stany pro pěstování bylinek doma, jak je známe dnes a od té doby obohacuje trh s growboxy o inovace a neúnavně udává nové trendy.
 2. ZCELA NEPRŮSVITNÝ: Zipy Total-Blackout poskytují extra odolnost vůči světlu, aniž byste se museli obtěžovat klopami či suchým zipem. Pevný plátěný materiál s vnitřní vrstvou ze silného, pružného, potravinářského polyetylenu.
 3. OVLÁDNĚTE VZDUCH! Unikátní, patentované větrací otvory OmniFlow poskytují pěstitelům nadstandardní možnosti ovládání vzduchotechniky.
 4. PAR+: Chytrý patentovaný materiál představující superreflexní podšívku, kterou pěstitelům přináší jen a pouze značka Homebox. PAR = Photosynthetically Active Radiation.
 5. VYŠŠÍ VÝNOSY: Jasný cíl každého domácího pěstitele by v tomto seznamu možná mohl stát na prvním místě. Tento bod však navazuje na výše uvedenou speciální reflexní podšívku PAR+, která odráží výrazně více energie použitelné pro rostliny při menších tepelných emisích, což se projevuje právě vyššími výnosy a celkově vyšší kvalitou květů a plodů.
 6. NADČASOVÝ DESIGN: Žádné jiné pěstební stany se nemohou pochlubit tak precizně zpracovanou konstrukcí, která nejenomže přináší skvělé výsledky a pohodlí při pěstování rostlin indoor, ale elegantní design zároveň umožňuje growboxům v nebývalé míře splynout s libovolným interiérem. A v případě světlých stanů Ambient to platí dvojnásob.
 7. VĚTŠÍ OCHRANA: Více vstupních a výstupních trubic a ochranných sítí MicroMesh na ventilačních otvorech přináší výrazně lepší ochranu rostlin před škůdci.
 8. SÍLA TAM, KDE JI POTŘEBUJETE! Silnější kovová konstrukce, háčky a konektory s precizně zpracovanými plastovými rohy. Všechno do sebe perfektně zapadá, přesně tak, jak byste si pod pojmem německý standard kvality představovali.
 9. MONTÁŽNÍ VARIABILITA: Growboxy HOMEbox® se montují opravdu snadno. Jsou kompatibilní s HID výbojkami i LED grow osvětlením stejně jako s celou řadou pěstebních systémů včetně modulárních závlahových a odvodňovacích systémů, systémů kapkové závlahy, NFT ad.
 10. DVOJITÁ ZÁKLADNA: Vodotěsné dvojité dno je součástí všech modelů značky Homebox.

 

 • Homebox poskytuje na všechny pěstební stany dvouletou záruku.

Sortiment pěstebních stanů Homebox

Ambient: „Béžová je nová černá.“

 • Nejlepší a nejoblíbenější produktová řada světlých designových pěstebních stanů. Samostatný článek si můžete přečíst ZDE.
 • Již samotný název AMBIENT jasně sděluje, jaké jsou praktické výhody a předpoklady těchto pěstebních boxů. Je to maximální integrace pěstebního stanu do obytného prostoru pro dokonalé vnitřní zahradničení!
 • Modely označené plusovým znaménkem, jako například Ambient Q80+, se vyznačují vylepšenou o 20 cm vyšší konstrukcí, což umožňuje pěstování vzrostlejších odrůd, celkově lépe využít pěstební prostor uvnitř growboxu a zároveň zamezit spálení vršků rostlin.
 • Stany Ambient jsou k dispozici ve všech známých velikostech, od miniaturní verze Q30 po maximální zážitek z pěstování ve velkých modelech, jako je například oblíbený Q240.

Vista: „Domácí pěstování s výhledem na bylinky.“

 • Další populární produktová řada pro dokonalé vnitřní zahradničení!
 • Stejně jako pěstební stany Ambient, i produkty Vista si získaly zástupy příznivců, kteří oceňují elegantní světlý odstín béžové pro automatické začlenění do prostředí místnosti.
 • Stany Homebox Vista mají velká pozorovací okna, takže se můžete podívat dovnitř, aniž byste změnili klima uvnitř.
 • Tato produktová řada má také novou pevnou základnu a všechny technické vlastnosti, které značku HOMEbox® definují.

HomeLab/GrowLab: „Rychlá cesta k růstu.“

 • Pěstební stany navržené tak, aby growerům usnadňovaly život. HomeLab je proto již dlouho první volbou pro mnoho profesionálních i hobby pěstitelů, kteří chtějí rychlou a pohodlnou indoor zahradu.
 • Tyto stany totiž představují rychlé a bezproblémové řešení pěstebního prostoru doma. Během několika málo minut je jednoduše vybalíte, sestavíte a přeměníte tak prakticky jakýkoliv prostor na čistou a produktivní pěstební plochu.
 • HomeLab je vše, co od přenosného vnitřního pěstebního stanu se stříbrnou reflexní podšívkou očekáváte.

Evolution

 • 100% neprůsvitné moderní pěstební stany vyvedené v klasické černé jsou uvnitř vybavené bílou plastovou fólií pro extra odraz světla a dále také plastovými okny po obou stranách pro pohodlné sledování růstu rostlin bez narušení vnitřního klimatu.

HOMEbox® příslušenství a náhradní díly

S výběrem konkrétního modelu vám rádi poradíme stejně jako s výběrem vhodného zařízení na míru vašim cílům a potřebám. Neváhejte se na nás obrátit na známé adrese info@higarden.cz.

44 položek celkem
3 AQ200+ web
15 599 Kč
10 059 Kč
HBAMBQ321
3 AQ240+ web
16 990 Kč
13 899 Kč
20886
3 AQ300+ web
15 999 Kč
14 999 Kč
21471
2 AR300+ web
16 990 Kč
13 990 Kč
21465
HL 145
4 490 Kč
198
HL 40
1 999 Kč
202
Homebox Vista Triangle, 85x85x160 cm Cover
4 599 Kč
3 399 Kč
HBVISTRI85
2 AQ60+ web HB-AQ60-

Stránka 1 z 1 - 44 položek celkem