Jednorychlostní Ventilátory Prima Klima

Stačí vám výkon a kvalita bez přepínání? Ventilátory značky PrimaKlima jsou vždy dobrá volba. Vynikají nízkou spotřebou, stabilním výkonem a tichostí. Příjemně překvapí i dlouhá životnost a hladký chod. Kvalita od návrhu až po ten nejmenší detail. Německá výroba a Švýcarský motor dávají dohromady odstředivý ventilátor profesionální kvality.

 Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

14 položek celkem

Stačí vám výkon a kvalita bez přepínání? Zvolte vysoce výkonné odstředivé ventilátory Prima Klima s dozadu zahnutými lopatkami, aerodynamicky optimalizovaným krytem a jedním rychlostním stupněm.

V případě EC ventilátorů, které našim zákazníkům doporučujeme primárně, se můžete těšit na prémiový motor, tichý provoz a mimořádně nízkou spotřebu elektrické energie.

AC ventilátory z této kategorie jsou poháněny špičkovým německým střídavým motorem MES, uzpůsobeným pouzdru, které je vyrobeno z nehořlavého, nárazuvzdorného polyamidu (nylon). Ke spolehlivému a hladkému chodu motoru přispívají bezúdržbová kuličková ložiska.

Střídavé motory používají střídavý proud z hlavního zdroje k napájení a měnění pólů elektromagnetů uvnitř. Při plném zatížení a rychlosti jsou velmi efektivní. Kosa na kámen narazí v okamžiku, kdy chcete motor nějak regulovat. Dochází při tom ke ztrátám a hučení a bzučení při nízkých rychlostech.

Jednotlivé modely určené pro kruhová potrubí se navzájem liší maximálním průtokem vzduchu (max. 1300 m³/h) a vybírat můžete také podle rozměru příruby (100–200 mm, nejčastěji 125 mm).

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.