Jednorychlostní Ventilátory Prima Klima

Nejprodávanější

11 položek celkem

Stačí vám výkon a kvalita bez přepínání? Zvolte vysoce výkonné odstředivé ventilátory Prima Klima s dozadu zahnutými lopatkami, aerodynamicky optimalizovaným krytem a jedním rychlostním stupněm.

V případě EC ventilátorů, které našim zákazníkům doporučujeme primárně, se můžete těšit na prémiový motor, tichý provoz a mimořádně nízkou spotřebu elektrické energie. AC ventilátory z této kategorie jsou poháněny špičkovým německým střídavým motorem MES, uzpůsobeným pouzdru, které je vyrobeno z nehořlavého, nárazuvzdorného polyamidu (nylon). Ke spolehlivému a hladkému chodu motoru přispívají bezúdržbová kuličková ložiska.

Jednotlivé modely určené pro kruhová potrubí se navzájem liší maximálním průtokem vzduchu (max. 1300 m³/h) a vybírat můžete také podle rozměru příruby (100–200 mm, nejčastěji 125 mm).

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení