Ventilátory Prima Klima s regulací otáček a termostatem

Ventilátor se zabudovaným termostatem se sám reguluje tak, aby v místnosti udržovat přesně tu teplotu, kterou rostliny potřebují ke zdravému růstu. Stačí jednou otočit knoflíkem, zapnout ventilátor a v pěstební místnosti bude prima klima. Ventilátory jsou vybaveny EC motorem, chráněné nehořlavým krytem a vydrží vám bez problému roky. PrimaKlima - kvalita do nejmenšího detailu. 

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

14 položek celkem

Prémiové radiální ventilátory s integrovaným termostatem a nastavitelnou rychlostí. Chytré řešení ventilace pro váš pěstební stan nebo místnost pro dokonale stabilní vnitřní klima!

Moderní zařízení od značky Prima Klima vybavená EC motorem umí pracovat velmi tiše a na trhu se vzduchotechnikou patří už po dlouhé roky k absolutní špičce! Díky tomu, že si můžete pohodlně nastavit otáčky, nehrozí vašim rostlinám nedostatek čerstvého vzduchu, neboť máte jistotu konzistentního výkonu a stabilního klimatu uvnitř pěstebního stanu nebo místnosti.

Hlavní přidanou hodnotou světoznámých ventilátorů je precizní německá výroba spolu s mimořádně úsporným a zároveň výkonným motorem ZIEHL ABEGG (výrobce s tradicí sahající do roku 1910).  K tomu připočtěte ještě extrémní životnost. Pouzdro, které ukrývá řídící systém, připojení a kondenzátor, je vyrobeno z nárazuvzdorného, nehořlavého polyamidu.

Jednotlivé modely určené pro kruhová potrubí se navzájem liší maximálním průtokem vzduchu (max. 1450 m³/h) a vybírat můžete také podle rozměru příruby – nejčastěji se setkáte s variantou 125 mm.

Pomocí dodávané montážní konzoly lze ventilátor snadno a bezpečně připevnit na zeď nebo strop, a to v jakékoli poloze.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.