Crazy Hills - Čistě přírodní, veganské a udržitelné

Přímo ze zeleného srdce Rakouska nedaleko Štýrského Hradce se k nám dostává výjimečná řada hnojiv a doplňků značky CRAZY HILLS. A proč výjimečná? Protože tato řada exkluzivních produktů je zcela přírodní, je určena pro profesionální pěstitele, tak pro ty, kteří s pěstováním začínají a hledají udržitelné alternativy bez chemických látek, které by jejich rostlinám dodaly velkou přírodní vzpruhu. Vhodné pro všechny druhy rostlin, květin, ovoce, bylinek, okrasných rostlin nebo zeleniny.

 

Více než 15 let zkušeností v zahradnictví završené výzkumem a výrobou špičkových přírodních přísad a hnojiv. Zásadní je dopad na životní prostředí, který se eliminoval na minimum. Používání ekologicky šetrných recyklovaných materiálů pro obaly CRAZY HILLS zajišťuje, že v oblasti udržitelnosti nejen mluví, ale také chodí.

Přísady a prospěšné mikroby CRAZY HILLS pomáhají stimulovat životní cyklus rostlin od klíčení až po zralost. Zlepšují mikrobiální život, účinnost metabolismu, vývoj kořenů a zásobování živinami, což vede ke kvalitnějším květům, plodům a poupatům. 

Pomáhají zvyšovat výnosy a celkový zdravotní stav rostlin a jsou vynikající pro zahradní půdy, půdy v květináčích, bezorebná média a hydroponické a aeroponické systémy.

ÉLAN

ÉLAN je úžasný všestranný posilovač, směs huminových a fulvových kyselin, aminokyselin a za studena lisovaných arktických mořských řas. Dodá vaší rostlině vše, co potřebuje v průběhu celého vegetačního cyklu. 

Aminokyseliny hrají klíčovou roli při syntéze bílkovin, které jsou, jak jistě víte, velmi důležité pro růst vašich rostlin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin a základem života rostlin! Pokud chcete své rostliny opravdu posunout na maximum, pokud jde o růst květů a produkci pryskyřice/terpenů, vyzkoušejte ÉLAN! Tím, že svým rostlinám dodáte aminokyseliny, mohou využít důležitou energii pro svůj růst a kvetení, místo aby se soustředily na syntézu aminokyselin.

Na druhou stranu díky huminovým a fulvokyselinám, které jsou skvělými přírodními růstovými stimulátory, jež vašim rostlinám pomáhají v mnoha ohledech, zvyšuje ÉLAN příjem živin, pomáhá pěstovat zdravější kořeny a zajišťuje celkově zdravější vývoj rostlin ve všech fázích růstu. 

Za studena lisované mořské řasy jsou plné stopových prvků a jsou bohaté na různé bioaktivní sloučeniny, jako jsou enzymy, bílkoviny, sacharidy, fytohormony, minerální látky, antimikrobiální sloučeniny a prospěšné vitamíny, jako jsou A, C, B12, K a E, které jsou pro růst vašich rostlin velmi důležité!

ÉLAN je také bohatý na železo, které pomáhá rostlině přenášet kyslík kořeny, listy a dalšími částmi rostliny a dodává jí zelenou barvu, podle které poznáte, že je vaše rostlina zdravá. 

ÉLAN je organický terpenový booster, stimulátor kořenů, urychlovač růstu a kvetení, posilovač vitality a půdní kondicionér v jediné lahvičce! Navíc jej lze použít při jakémkoli typu pěstování, ať už pěstujete v půdě, nebo hydroponicky, a je také kompatibilní s jakoukoli již existující živnou řadou, takže je fantastickým doplňkem vašeho krmného plánu. Šílená věc!

 

SPARK

SPARK - organický stimulátor kvetení získaný z Ascophyllum nodosum (arktické mořské řasy v tekuté formě), bohatý na stopové prvky, bílkoviny a vitamíny. Jeho speciální složení je nabité draslíkem a je plné růstových hormonů a mikroživin, které jsou navrženy tak, aby dodaly vašim rostlinám pučení, kvetení a tvorbu plodů - bláznivý impuls! Jeho úžasná směs zvýší počet poupat a květů na vašich rostlinách, což vede k vyšším výnosům, a jeho použití během fáze kvetení také podpoří metabolismus vaší rostliny. Jinými slovy, pomůže SPARKOVAT kvetení vaší vnitřní nebo venkovní zahrady, dříve než řeknete "Ascophyllum nodosum"! 
   • Výrazně zvyšuje tvorbu a velikost poupat.
   • Zvyšuje trvanlivost a skladovací čerstvost poupat.
   • Obsahuje fytohormony, jejichž výsledkem jsou těžší a hustší poupata
   • Podporuje odolnost rostlin vůči stresovým faktorům, jako je mráz, škůdci, choroby a sucho.
   • Stimuluje imunitní systém rostlin po celou dobu růstu


 
 

 KICKOFF

KICKOFF je vyroben z extraktu huminových a arktických mořských řas a je plný prospěšných půdních organismů (kmeny Trichoderma a Bacillus), které kolonizují kořeny rostlin a šíří se do okolní půdy, čímž výrazně zvyšují absorpční plochu kořenových systémů, chrání kořeny před patogeny a rozkládají složité organické sloučeniny pro snadnější vstřebávání, spolu s huminovými kyselinami a Ascophyllum nodosum působí symbioticky a podporují zvýšenou aktivitu v rhizosféře, lepší strukturu půdy a rozsáhlý růst kořenů ve vašich vnitřních nebo venkovních zahradách. KICKOFF je ideální pro inokulaci všech typů rostlin a vytvoření biologické rozmanitosti v zahradních půdách, směsích pro květináče, bezorebných půdních médiích a hydroponii. 
   • Stimuluje intenzivní růst kořenů a regeneruje poškozené kořeny
   • Rozkládá složité organické molekuly
   • Zvyšuje příjem fosfátů, dusíku a mikroživin rostlinami a zlepšuje strukturu půdy
   • Posiluje odolnost vůči škůdcům a patogenům
   • Stimuluje mikrobiologický život a zdravou půdu
   • Zvyšuje klíčivost semen a zlepšuje vývoj radikulí

 

 

 
 

UPTHRIVE A PROSPER

UPTHRIVE a PROSPER, obě tato hnojiva mají jedinečnou rovnováhu NPK (dusík, fosfor, draslík), která jedinečným způsobem lépe funguje ve dvou různých částech růstové fáze rostliny. Naše hnojiva jsou nejúčinnější jako půdní zálivka a ruční přihnojování a jsou navržena tak, aby pracovala v souladu s prospěšnými mikroorganismy, houbami a organickou hmotou v půdě, které přirozeně stimulují růst rostlin, zajišťují zdravý růst a šíleně dobrý výnos.
 
Hnojivo UPTHRIVE - grow dodá vaší rostlině přesně to, co potřebuje k posílení růstu výhonků a zároveň položí základ, který zajistí úžasné kvetení, pučení, tvorbu plodů, produkci semen a zdravý výnos!
 
UPTHRIVE je bohaté na živiny a obsahuje vysoké množství organického dusíku a draslíku, stejně jako vápník, hořčík, železo, síru, mikroživiny, stopové prvky, vitamíny, betainy a cukry, které jsou ideální pro růst silných a zdravých rostlin.
 
 
PROSPER - hnojivo pro kvetoucí rostliny, které poskytuje základní živiny, zejména draslík a fosfor, které jsou důležité pro maximální produkci pupenů, květů, plodů a semen. Zdrojem organického fosforu v hnojivu Prosper je měkký kamenný fosfát, který rovněž pomáhá vytvářet potravní kapsy v půdní potravní síti a napomáhá příjmu vápníku a hořčíku. Od hnojiva UPTHRIVE se PROSPER liší tím, že obsahuje také Ascophyllum nodosum neboli arktickou řasu, která je bohatá na draslík a dokáže uspokojit většinu výživových potřeb rostlin.


 

Nabídka hnojiv je opravdu široká. Rádi vám pomůžeme se v ní zorientovat a najít hnojivo, které vám sedne přímo na míru. Stačí se ozvat na info@higarden.cz.

 

Doporučujeme tyto produkty:

Další články: