Canna COGr Vega A+B 5L
Kód: CA-001421005Související produkty
Detailní popis produktu
Vaše rostliny si zaslouží ten nejlepší start. S CANNA COGr Vega A+B jim poskytnete kompletní profesionální výživu navrženou speciálně pro vegetativní fázi v COGr deskách. Toto dvousložkové hnojivo je klíčem ke zdravým, silným rostlinám, které tvoří dlouhé a vitální výhonky – ideální základ pro bohatou sklizeň rajčat, chilli papriček nebo bylinek.
Proč si vybrat COGr Vega?
Tento produkt byl vyvinut pro náročné pěstitele, kteří požadují precizní kontrolu a maximální výsledky. Na rozdíl od standardních hnojiv je jeho složení optimalizováno pro unikátní vlastnosti kokosových rohoží COGr.
- Kompletní a vyvážená výživa: Dvousložkové složení (A+B) zaručuje, že rostliny dostanou všechny makro i mikroživiny v optimálním poměru a zabraňuje jejich vzájemnému srážení v koncentrátu.
- Obohacené složení pro vitalitu: Obsahuje pH stabilizátory, které udržují ideální kyselost živného roztoku, a kyseliny huminové a fulvové, jež podporují příjem živin a zlepšují strukturu substrátu. Přidaný křemík navíc zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu a chorobám.
- Okamžitá dostupnost živin: Díky použití vysoce kvalitních živin a chelátů jsou všechny prvky pro rostlinu okamžitě dostupné, což se projeví na rychlém a zdravém růstu.
- Podpora silného kořenového systému: Složení aktivně stimuluje rozvoj kořenů, což je základem pro robustní a produktivní rostlinu.
Klíč k úspěchu: Správná příprava a dávkování
Preciznost je při pěstování na COGr substrátech zásadní. Dodržením správného postupu zajistíte, že vaše rostliny využijí veškerý potenciál této špičkové výživy.
1. Příprava substrátu: Než začnete, je nezbytné COGr desky nejprve ošetřit a stabilizovat pomocí pufrovacího přípravku CANNA COGr Buffer Agent. Tím zajistíte stabilní pH a připravíte médium na příjem živin.
2. Míchání roztoku: Nikdy nemíchejte koncentráty A a B přímo dohromady, došlo by k nerozpustné reakci a znehodnocení živin.
- Lahev před použitím důkladně protřepejte.
- Naplňte nádrž vodou.
- Přidejte složku COGr Vega A v poměru 1:250 (40 ml na 10 l vody) a dobře promíchejte.
- Poté přidejte stejné množství složky COGr Vega B a opět důkladně promíchejte.
- Směs nechte několik hodin odstát, aby se stabilizovala.
3. Doporučené hodnoty a aplikace:
- Doporučené pH: 5.5 – 6.2
- Doporučené EC: 1.8 – 2.4 mS/cm (hodnota zahrnuje EC roztoku + EC vaší zdrojové vody).
- Zálivka: Při intenzivním pěstování hnojte 1–3krát denně a zajistěte, aby odtok (drain) tvořil 10–20 %. Doporučuje se také proplachovat substrát čistou vodou každé 1–2 týdny, aby se zabránilo hromadění solí.
Přechod na květovou fázi
Jakmile se na rostlinách objeví první náznaky květů, je čas přizpůsobit výživu jejich novým potřebám. Pro optimální násadu plodů a bohatou sklizeň plynule přejděte na produkt CANNA COGr Flores, který je speciálně vyvinut pro období květu.
Skladování a bezpečnost
- Skladujte v původním obalu, dobře uzavřené, na tmavém a mrazuvzdorném místě.
- Chraňte před přímým UV zářením, které rozkládá obsažené železité cheláty.
- Uchovávejte mimo dosah dětí.
Parametry
- Typ hnojiva: dvousložkové minerální hnojivo (A+B)
- Fáze pěstování: růst (vegetativní fáze)
- Pěstební médium: výhradně pro COGr desky
- Doporučené pH: 5.5 – 6.2
- Doporučené EC: 1.8 – 2.4 mS/cm (včetně EC vody)
- Dávkování: 1:250 (40 ml A a 40 ml B na 10 l vody)
- Obohacení: pH stabilizátory, křemík, kyseliny huminové a fulvové
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnojiva Canna |
|---|---|
| EAN: | 8595722000152 |
| Fáze: | růst |
| Použití: | základní hnojiva, NPK |
| Pěstební styl: | kokos |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.