Ventilátory Prima Klima

Německá firma PrimaKlima vyrábí řešení pro moderní ventilační systémy. V jejich nabídce najdete mimo špičkové ventilátory i uhlíkové filtry profesionální kvality. Ventilátory jsme pro vás rozdělili do pěti kategorií podle význačných vlastností. K mání jsou ventilátory s kvalitním EC motorem, bez rychlostní regulace, s dvěma rychlostmi, větráky ovládané termostatem, tichounké odhlučněné Whirperblowery a řada Blue Line s vysokou kapacitou.

Pokud byste si lámali hlavu s tím, jaká varianta z pestré palety ventilátorů pro vás bude nejvhodnější, neváhejte se s námi poradit na známé adrese info@higarden.cz.

Nejprodávanější

10 položek celkem

Německá firma PrimaKlima založená roku 1996 dnes své zboží exportuje do celé EU i do dalších více než 20 zemí po celém světě. Z jejich širokého sortimentu nabízíme špičkové ventilátory, uhlíkové filtry s dlouhou životností, stínidla výbojky, nechybí ani originální modulární LED osvětlení. Na všech produktech je znát pečlivé provedení od návrhu až po konstrukci a testování.  Zajímavostí je, že tradiční firma založená německém Brettenu dnes sídlí v českém městečku Radnice.

Teď už ale k ventilátorům. Nejlevnější variantu představují AC ventilátory (jako je napřiklad PK150-A 600m3/h, 150mms běžnými ložisky. Nehledě na to, zda právě začínáte, doporučujeme spíše EC ventilátory, které jsou sice dražší, pokud jde o pořizovací cenu, ale jednoznačně se vám vyplatí díky mnohem větší efektivitě zahrnující vyšší výkon a výrazně ekonomičtější provoz. Navíc počítejte s nesrovnatelně delší životností, EC ventilátor od značky Prima Klima vám bez problému spolehlivě poslouží celou dekádu!

Vybírat můžete také podle typu ovládání. Pokud je vaším cílem co nejstabilnější (mikro)klima v pěstebním stanu nebo místnosti, oceníte plynule regulovatelnou variantu s teplotním čidlem. Skladem máme také dvourychlostní modely s přepínačem. V případě, že nepotřebujete výkon nijak regulovat, jsou nejlevnější alternativou jednorychlostní ventilátory.

Pokud máte k dispozici velké pěstební prostory nebo třeba dokonce sháníte vybavení pro průmyslovou halu, bude vás zajímat série ventilátorů Blue Line s vyšší kapacitou.

Různě pokročilí pěstitelé si radiální ventilátory PK oblíbili zejména pro skvělý poměr ceny a kvality. Dále také proto, že tato efektivní zařízení se rozhodně neztratí ani ve složitějších a delších vzduchových systémech, například s pachovým filtrem na vstupu či několika zatáčkami na vývodu, jehož délka může bez problému činit i 10 metrů.

Prima Klima si při výrobě vzduchotechniky zakládá na vybraných materiálech od renomovaných dodavatelů jako jsou například energeticky vysoce účinná oběžná kola motorů německého či švýcarského původu. Výrobce navíc neustále testuje a vylepšuje produkty, které si tak udržují německý standard kvality a technologicky drží krok s dobou, případně jsou dokonce o krok napřed. Ventilátory Prima Klima patří na trhu se vzduchotechnikou mezi ty nejprodávanější, ať už pro ventilaci pěstebních nebo také průmyslových a obytných prostor.

Naprostám favoritem je mezi našimi zákazníky PK125-TC 400m3/h, 125mm a AC motorem a automatickou regulací.  

Náš TIP: Chcete maximálně efektivní ventilaci? Pokud vás zaujala značka Prima Klima, získáte ji kombinací ventilátorů s originálními filtry stejné značky. Lze koupit filtr i ventilátor najednou v praktickém Kombo Kit. Nabízíme varianty s oblíbeným PK125-TC 400 m3/h, 125mm nebo s PK125-1S 360 m3/h.